Nimi
Osaühing Vaimastvere Agro
Registrikood
10649061
Käibemaksukohuslase number
EE100630817
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
01.03.2000 (26)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
34 576.00 €
Tegevusala
01411 - Piimakarjakasvatus 01621 - Loomakasvatuse abitegevused 01111 - Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus 3512 - Elektrienergia ülekanne 01611 -
1 856 339 €
1 234 126 €
66%
2 092 €
(hinnang on ligikaudne)
2 758 772 €
12
Esitatud
Puudub
45%
27%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Arnold Kannike
| - | - | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| Jaanus Teras
| - | Juhatuse liige | - |
| Kristjan Linkov
| - | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| OÜ ELPA 12124138 | 51% - 17 634.00 EUR | - | - |
| Omanikukonto: MICHEL RANNALA
| 49% - 16 942.00 EUR | Juhatuse liige | - |
| 2019 16.06.2020 | 2020 18.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 31.03.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 02.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 170 180 € | 1 218 912 € | 1 369 276 € | 2 203 453 € | 1 967 093 € | 1 856 339 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 25 916 € | 23 682 € | -145 890 € | 524 159 € | -307 515 € | 1 234 126 € |
| Kasumimarginaal | 2% | 2% | -11% | 24% | -16% | 66% |
| Käibevara | 454 067 € | 527 107 € | 540 776 € | 793 494 € | 413 909 € | 1 716 850 € |
| Põhivara | 3 124 765 € | 2 945 312 € | 2 950 694 € | 2 919 175 € | 3 120 812 € | 2 937 765 € |
| Varad kokku | 3 578 832 € | 3 472 419 € | 3 491 470 € | 3 712 669 € | 3 534 721 € | 4 654 615 € |
| Lühiajalised kohustised | 903 114 € | 739 979 € | 953 599 € | 776 412 € | 1 624 258 € | 1 694 803 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 245 508 € | 1 278 548 € | 1 229 869 € | 1 104 096 € | 385 817 € | 201 040 € |
| Kohustised kokku | 2 148 622 € | 2 018 527 € | 2 183 468 € | 1 880 508 € | 2 010 075 € | 1 895 843 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 1 430 210 € | 1 453 892 € | 1 308 002 € | 1 832 161 € | 1 524 646 € | 2 758 772 € |
| Töötajate arv | 21 | 18 | 17 | 15 | 12 | 12 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 653 612 € | 107 768 € | 51 537 € | 12 |
| 2025 Q3 | 570 519 € | 76 183 € | 50 980 € | 12 |
| 2025 Q2 | 583 660 € | 45 029 € | 45 037 € | 13 |
| 2025 Q1 | 576 022 € | 84 383 € | 43 342 € | 12 |
| 2024 Q4 | 488 006 € | 69 526 € | 41 085 € | 11 |
| 2024 Q3 | 480 983 € | 75 925 € | 40 778 € | 11 |
| 2024 Q2 | 461 229 € | 45 123 € | 36 424 € | 13 |
| 2024 Q1 | 418 883 € | 64 090 € | 39 902 € | 12 |
| 2023 Q4 | 471 974 € | 60 862 € | 40 342 € | 11 |
| 2023 Q3 | 520 850 € | 74 778 € | 44 636 € | 11 |
| 2023 Q2 | 469 746 € | 18 646 € | 40 805 € | 14 |
| 2023 Q1 | 525 794 € | 71 525 € | 41 028 € | 15 |
| 2022 Q4 | 558 286 € | 57 834 € | 36 066 € | 15 |
| 2022 Q3 | 692 234 € | 85 874 € | 33 985 € | 15 |
| 2022 Q2 | 563 348 € | 44 728 € | 30 382 € | 15 |
| 2022 Q1 | 426 353 € | 73 117 € | 35 883 € | 14 |