Nimi
Urban Arhitektuur OÜ
Rekisterikoodi
11448086
ALV-numero
EE101349628
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
15.11.2007 (18)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
40 000.00 €
Toiminta
71111 - Arkkitehtitoiminta
337 684 €
221 379 €
66%
1 347 €
(arvio on suuntaa antava)
676 030 €
1
Toimitettu
Ei verovelkoja
33%
30%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Indrek Tiigi
| 100% - 40 000.00 EEK | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| OÜ Linda Kaks 12870108 | 26% - 5 200.00 EUR | - | - |
| 2019 28.04.2021 | 2020 20.07.2021 | 2021 12.08.2022 | 2022 19.07.2023 | 2023 05.07.2024 | 2024 22.09.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 214 415 € | 269 240 € | 143 793 € | 245 458 € | 199 678 € | 337 684 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 93 717 € | 159 949 € | -54 671 € | 63 936 € | 58 167 € | 221 379 € |
| Voittomarginaali | 44% | 59% | -38% | 26% | 29% | 66% |
| Käyttöomaisuus | 207 074 € | 350 851 € | 261 723 € | 299 676 € | 314 368 € | 522 577 € |
| Pysyvät vastaavat | 227 801 € | 231 759 € | 230 189 € | 228 407 € | 226 852 € | 226 330 € |
| Kokonaisvarat | 434 875 € | 582 610 € | 491 912 € | 528 083 € | 541 220 € | 748 907 € |
| Lyhytaikaiset velat | 30 725 € | 35 278 € | 27 553 € | 29 338 € | 34 058 € | 72 877 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 404 150 € | 547 332 € | 464 359 € | 498 745 € | 507 162 € | 676 030 € |
| Työntekijöiden määrä | 1 | 1 | 1 | 11 | 1 | 1 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 44 671 € | 15 843 € | 2 020 € | 1 |
| 2025 Q3 | 25 700 € | 11 431 € | 2 020 € | 1 |
| 2025 Q2 | 11 221 € | 6 425 € | 2 020 € | 1 |
| 2025 Q1 | 176 225 € | 43 710 € | 1 981 € | 1 |
| 2024 Q4 | 21 777 € | 3 993 € | 1 904 € | 1 |
| 2024 Q3 | 74 700 € | 19 369 € | 3 060 € | 1 |
| 2024 Q2 | 42 201 € | 12 504 € | 2 657 € | 1 |
| 2024 Q1 | 52 678 € | 14 250 € | 2 507 € | 1 |
| 2023 Q4 | 83 622 € | 19 115 € | 1 904 € | 1 |
| 2023 Q3 | 27 509 € | 9 176 € | 2 592 € | 1 |
| 2023 Q2 | 61 704 € | 11 491 € | 2 356 € | 1 |
| 2023 Q1 | 70 493 € | 16 236 € | 2 507 € | 1 |
| 2022 Q4 | 48 747 € | 6 772 € | 2 176 € | 1 |
| 2022 Q3 | 51 789 € | 8 194 € | 2 356 € | 1 |
| 2022 Q2 | 57 712 € | 8 378 € | 2 582 € | 1 |
| 2022 Q1 | 52 091 € | 10 041 € | 2 055 € | 1 |