https://corpowear.eeCorpowearCorpoWear pakub kvaliteetseid tööohutuse tarvikuid, isikukaitsevahendeid, tööriideid ja kindaid. Kaitse end ja oma meeskonda usaldusväärse varustusega – tutvu valikuga ning leia kõik vajalik mugavalt ühest kohast.
Name
Corpowear OÜ
Registry code
11916096
VAT number
EE101359430
Type
OÜ - Limited Liability Company
Status
Registered
Foundation date
29.03.2010 (16)
Financial year
01.01-31.12
Capital
2 556.00 €
Activity
46161 - Agents involved in the sale of textiles, clothing, fur, footwear and leather goods
3 582 435 €
95 839 €
3%
2 057 €
(estimate is approximate)
589 325 €
13
Submitted
No tax arrears
16%
8%
| Owner | Representative | Beneficial owner | |
|---|---|---|---|
| Taavi Sepp
| 50% - 1 278.00 EUR | Board member | Direct ownership |
| Jan Jaanimäe
| 50% - 1 278.00 EUR | Board member | Direct ownership |
| 2019 09.04.2020 | 2020 07.07.2021 | 2021 12.08.2022 | 2022 13.06.2023 | 2023 03.07.2024 | 2024 06.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Total Revenue | 1 417 214 € | 13 570 673 € | 4 411 085 € | 3 803 350 € | 3 388 046 € | 3 582 435 € |
| Net profit (loss) for the period | 47 707 € | 661 070 € | 48 310 € | -68 371 € | 114 189 € | 95 839 € |
| Profit Margin | 3% | 5% | 1% | -2% | 3% | 3% |
| Current Assets | 306 825 € | 1 121 024 € | 1 074 317 € | 924 100 € | 1 106 592 € | 1 080 698 € |
| Fixed Assets | 27 380 € | 46 260 € | 107 836 € | 106 636 € | 129 119 € | 102 484 € |
| Total Assets | 334 205 € | 1 167 284 € | 1 182 153 € | 1 030 736 € | 1 235 711 € | 1 183 182 € |
| Current Liabilities | 250 703 € | 466 764 € | 550 055 € | 523 009 € | 618 023 € | 592 024 € |
| Non Current Liabilities | - | - | 0 € | 0 € | 0 € | 1 833 € |
| Total Liabilities | - | - | - | - | - | 593 857 € |
| Share Capital | - | - | - | - | - | - |
| Equity | 83 502 € | 700 520 € | 632 098 € | 507 727 € | 617 688 € | 589 325 € |
| Employees | 7 | 10 | 17 | 15 | 14 | 13 |
| Turnover | State taxes | Labor taxes and payments | Employees | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 717 239 € | 106 939 € | 44 589 € | 14 |
| 2025 Q3 | 1 354 124 € | 131 547 € | 47 009 € | 14 |
| 2025 Q2 | 1 288 880 € | 125 390 € | 40 265 € | 15 |
| 2025 Q1 | 1 177 154 € | 116 105 € | 38 259 € | 14 |
| 2024 Q4 | 1 403 616 € | 120 994 € | 42 791 € | 13 |
| 2024 Q3 | 1 182 500 € | 123 579 € | 39 547 € | 13 |
| 2024 Q2 | 1 114 995 € | 102 591 € | 37 985 € | 14 |
| 2024 Q1 | 1 038 954 € | 97 535 € | 41 115 € | 14 |
| 2023 Q4 | 1 371 143 € | 96 080 € | 41 034 € | 15 |
| 2023 Q3 | 1 206 312 € | 88 220 € | 39 443 € | 15 |
| 2023 Q2 | 1 186 290 € | 92 007 € | 39 255 € | 15 |
| 2023 Q1 | 1 111 027 € | 99 783 € | 39 646 € | 15 |
| 2022 Q4 | 1 328 706 € | 128 990 € | 42 829 € | 16 |
| 2022 Q3 | 1 194 990 € | 119 758 € | 47 911 € | 16 |
| 2022 Q2 | 1 376 411 € | 127 364 € | 49 679 € | 18 |
| 2022 Q1 | 1 519 627 € | 121 882 € | 49 997 € | 21 |