Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://lilleari.eePäevavilgeKuna tahame oma klientidele alati pakkuda kvaliteetset ja mitmekesist kaupa toome täna ka oma lõike ja potilille ise maale. Seetõttu on meie sortiment alati varieeruv ja värske.
Nimi
OSAÜHING NAFTAAL
Registrikood
10006794
Käibemaksukohuslase number
EE100278619
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
15.01.1996 (30)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
6 400.00 €
Tegevusala
47761 - Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
419 045 €
-829 €
-0%
1 327 €
(hinnang on ligikaudne)
91 014 €
7
Esitatud
Puudub
-1%
-1%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Rain Leht
| 98% - 6 272.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Riina Leht
| 2% - 128.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 31.07.2020 | 2020 01.07.2021 | 2021 26.05.2022 | 2022 22.06.2023 | 2023 17.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 481 334 € | 388 821 € | 401 518 € | 418 671 € | 419 563 € | 419 045 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -2 829 € | 12 104 € | 28 € | 202 € | 228 € | -829 € |
| Kasumimarginaal | -1% | 3% | 0% | 0% | 0% | -0% |
| Käibevara | 48 198 € | 81 982 € | 66 032 € | 107 968 € | 61 101 € | 44 988 € |
| Põhivara | 86 571 € | 72 412 € | 83 082 € | 78 184 € | 87 138 € | 79 641 € |
| Varad kokku | 134 769 € | 154 394 € | 149 114 € | 186 152 € | 148 239 € | 124 629 € |
| Lühiajalised kohustised | 29 442 € | 36 963 € | 37 205 € | 74 041 € | 46 030 € | 33 615 € |
| Pikaajalised kohustised | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 105 327 € | 117 431 € | 111 909 € | 112 111 € | 102 209 € | 91 014 € |
| Töötajate arv | 7 | 7 | 8 | 9 | 7 | 7 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 110 753 € | 26 106 € | 11 867 € | 8 |
| 2025 Q3 | 124 315 € | 27 224 € | 12 385 € | 8 |
| 2025 Q2 | 159 922 € | 30 468 € | 11 949 € | 9 |
| 2025 Q1 | 109 127 € | 26 268 € | 11 933 € | 8 |
| 2024 Q4 | 129 809 € | 26 637 € | 12 275 € | 8 |
| 2024 Q3 | 139 537 € | 30 318 € | 12 905 € | 8 |
| 2024 Q2 | 169 718 € | 34 314 € | 12 877 € | 8 |
| 2024 Q1 | 104 601 € | 24 204 € | 12 325 € | 8 |
| 2023 Q4 | 105 663 € | 24 268 € | 12 880 € | 8 |
| 2023 Q3 | 139 059 € | 28 167 € | 13 713 € | 8 |
| 2023 Q2 | 172 716 € | 32 204 € | 12 455 € | 8 |
| 2023 Q1 | 124 316 € | 28 891 € | 15 570 € | 8 |
| 2022 Q4 | 122 115 € | 26 669 € | 14 935 € | 10 |
| 2022 Q3 | 135 673 € | 30 638 € | 17 549 € | 10 |
| 2022 Q2 | 169 987 € | 34 245 € | 15 177 € | 10 |
| 2022 Q1 | 118 016 € | 22 870 € | 15 173 € | 8 |