Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
Veebileht
https://www.nowap.eeNowap OÜ – üldehitus, tootmishoonete ehitusÜldehitus, tootmishoonete ehitus Lääne-Virumaal. Nowap tegelenud ehituse peatöövõtuga üle 30. aasta.
Nimi
Osaühing Nowap
Registrikood
10014003
Käibemaksukohuslase number
EE100461293
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
05.03.1996 (30)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
41001 -
1 979 019 €
11 395 €
1%
1 119 €
(hinnang on ligikaudne)
542 334 €
20
Esitatud
Puudub
2%
2%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Marius Sipsakas
| - | Juhatuse liige | - |
| Leili Sipsakas
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 13.05.2020 | 2020 18.03.2021 | 2021 31.03.2022 | 2022 12.04.2023 | 2023 30.05.2024 | 2024 09.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 868 759 € | 1 488 015 € | 2 170 676 € | 2 361 710 € | 1 802 246 € | 1 979 019 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 4 715 € | 19 896 € | 10 914 € | 66 618 € | 3 714 € | 11 395 € |
| Kasumimarginaal | 1% | 1% | 1% | 3% | 0% | 1% |
| Käibevara | 195 757 € | 267 475 € | 311 041 € | 370 073 € | 384 066 € | 365 917 € |
| Põhivara | 312 645 € | 319 266 € | 303 613 € | 292 476 € | 348 114 € | 361 606 € |
| Varad kokku | 508 402 € | 586 741 € | 614 654 € | 662 549 € | 732 180 € | 727 523 € |
| Lühiajalised kohustised | 77 056 € | 135 499 € | 152 511 € | 133 789 € | 199 706 € | 185 189 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 431 346 € | 451 242 € | 462 143 € | 528 760 € | 532 474 € | 542 334 € |
| Töötajate arv | 17 | 18 | 19 | 18 | 17 | 20 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 698 551 € | 81 842 € | 49 872 € | 20 |
| 2025 Q3 | 787 064 € | 87 997 € | 49 758 € | 20 |
| 2025 Q2 | 441 957 € | 49 679 € | 40 755 € | 20 |
| 2025 Q1 | 360 114 € | 66 313 € | 38 068 € | 21 |
| 2024 Q4 | 417 092 € | 47 123 € | 31 080 € | 21 |
| 2024 Q3 | 650 442 € | 38 003 € | 32 010 € | 21 |
| 2024 Q2 | 378 480 € | 50 422 € | 27 954 € | 18 |
| 2024 Q1 | 553 064 € | 51 691 € | 27 580 € | 16 |
| 2023 Q4 | 616 562 € | 40 505 € | 28 699 € | 16 |
| 2023 Q3 | 583 768 € | 68 003 € | 28 233 € | 16 |
| 2023 Q2 | 293 957 € | 36 181 € | 28 170 € | 17 |
| 2023 Q1 | 254 891 € | 44 028 € | 29 960 € | 18 |
| 2022 Q4 | 408 619 € | 53 187 € | 29 881 € | 18 |
| 2022 Q3 | 747 786 € | 44 831 € | 26 931 € | 18 |
| 2022 Q2 | 725 182 € | 56 038 € | 26 788 € | 18 |
| 2022 Q1 | 648 651 € | 43 031 € | 27 201 € | 18 |