Nimi
Older Seeds Osaühing
Registrikood
10286641
Käibemaksukohuslase number
EE100287215
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
20.10.1997 (28)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
46211 - Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
2 592 082 €
106 726 €
4%
2 633 €
(hinnang on ligikaudne)
290 225 €
4
Esitatud
Puudub
37%
11%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Hindrek Older
| 50% - 1 278.00 EUR | - | Otsene osalus |
| Siim Older
| 50% - 1 278.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 20.07.2020 | 2020 16.06.2021 | 2021 25.03.2022 | 2022 06.09.2023 | 2023 14.04.2024 | 2024 17.03.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 984 190 € | 1 726 910 € | 1 854 279 € | 2 275 751 € | 2 959 978 € | 2 592 082 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 35 902 € | 44 308 € | 97 412 € | 63 566 € | 18 534 € | 106 726 € |
| Kasumimarginaal | 2% | 3% | 5% | 3% | 1% | 4% |
| Käibevara | 500 797 € | 587 510 € | 623 804 € | 936 130 € | 570 752 € | 680 887 € |
| Põhivara | 52 079 € | 66 138 € | 78 347 € | 82 465 € | 229 248 € | 283 528 € |
| Varad kokku | 552 876 € | 653 648 € | 702 151 € | 1 018 595 € | 800 000 € | 964 415 € |
| Lühiajalised kohustised | 390 793 € | 438 495 € | 378 525 € | 645 956 € | 601 797 € | 662 474 € |
| Pikaajalised kohustised | - | 8 762 € | 19 823 € | 12 270 € | 7 704 € | 11 716 € |
| Kohustised kokku | - | 447 257 € | 398 348 € | 658 226 € | 609 501 € | 674 190 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 162 083 € | 206 391 € | 303 803 € | 360 369 € | 190 499 € | 290 225 € |
| Töötajate arv | 5 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 250 702 € | 48 171 € | 16 819 € | 4 |
| 2025 Q3 | 405 722 € | 59 524 € | 21 010 € | 4 |
| 2025 Q2 | 2 573 553 € | 207 084 € | 21 686 € | 5 |
| 2025 Q1 | 725 376 € | 48 822 € | 18 525 € | 5 |
| 2024 Q4 | 297 456 € | 61 057 € | 16 410 € | 5 |
| 2024 Q3 | 559 771 € | 65 065 € | 19 990 € | 5 |
| 2024 Q2 | 2 182 689 € | 245 717 € | 16 283 € | 4 |
| 2024 Q1 | 830 436 € | 56 073 € | 12 509 € | 4 |
| 2023 Q4 | 221 365 € | 34 879 € | 9 662 € | 4 |
| 2023 Q3 | 743 412 € | 75 164 € | 9 686 € | 4 |
| 2023 Q2 | 2 404 195 € | 192 168 € | 17 742 € | 5 |
| 2023 Q1 | 1 280 989 € | 66 057 € | 8 685 € | 5 |
| 2022 Q4 | 156 359 € | 36 630 € | 11 966 € | 5 |
| 2022 Q3 | 650 459 € | 83 414 € | 13 104 € | 5 |
| 2022 Q2 | 2 294 060 € | 134 177 € | 18 592 € | 5 |
| 2022 Q1 | 731 071 € | 50 540 € | 7 466 € | 6 |