Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://unolight.eeEsileht - Unolight OÜEttevõttest 1997. aastal loodud UNOLight OÜ põhitegevusalaks on ventilaatorite tootmine ja müük. Aastate jooksul oleme täiendanud oma tootevalikut erinevate toodetega katlamajadele ning puidufirmadele – transportöörid, punkrid, lintkonveierid jne. Meie eesmärk on pakkuda klientidele kõrgkvaliteetsete toodete kõrval kliendisõbralikku ja professionaalset teenindust. Firma on oma toodete, nõu ja ideedega toetanud nii väikesi kui suuri puidufirmasid ja katlafirmasid üle […]
Nimi
Osaühing UNOLight
Registrikood
10296680
Käibemaksukohuslase number
EE100236169
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
24.10.1997 (28)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
25991 - Mujal liigitamata metalltoodete tootmine 47911 - Jaemüük posti või Interneti teel 28251 - Tööstuslike külmutus- ja ventilatsiooniseadmete tootmine 33121 - Masinate ja seadmete remont 52311 -
828 804 €
31 310 €
4%
954 €
(hinnang on ligikaudne)
269 324 €
6
Esitatud
Puudub
12%
5%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Uno Suurmets
| 100% - 2 556.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 30.06.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 28.06.2022 | 2022 10.06.2023 | 2023 24.04.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 373 935 € | 226 826 € | 321 656 € | 338 100 € | 373 086 € | 828 804 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 26 378 € | -2 249 € | 11 674 € | 2 318 € | 15 703 € | 31 310 € |
| Kasumimarginaal | 7% | -1% | 4% | 1% | 4% | 4% |
| Käibevara | 106 190 € | 124 308 € | 164 761 € | 150 938 € | 247 110 € | 413 839 € |
| Põhivara | 137 258 € | 135 886 € | 131 665 € | 140 176 € | 147 992 € | 186 358 € |
| Varad kokku | 243 448 € | 260 194 € | 296 426 € | 291 114 € | 395 102 € | 600 197 € |
| Lühiajalised kohustised | 33 056 € | 32 377 € | 61 675 € | 59 106 € | 147 415 € | 303 837 € |
| Pikaajalised kohustised | - | 19 497 € | 14 757 € | 9 696 € | 9 673 € | 27 036 € |
| Kohustised kokku | - | 51 874 € | 76 432 € | 68 802 € | 157 088 € | 330 873 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 210 392 € | 208 320 € | 219 994 € | 222 312 € | 238 014 € | 269 324 € |
| Töötajate arv | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 | 6 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 70 696 € | 7 594 € | 8 003 € | 7 |
| 2025 Q3 | 303 521 € | 30 609 € | 7 971 € | 7 |
| 2025 Q2 | 142 976 € | 10 330 € | 7 130 € | 7 |
| 2025 Q1 | 299 893 € | 6 885 € | 7 265 € | 6 |
| 2024 Q4 | 294 957 € | 46 969 € | 9 641 € | 6 |
| 2024 Q3 | 252 841 € | 20 098 € | 4 879 € | 6 |
| 2024 Q2 | 146 170 € | 19 331 € | 7 890 € | 6 |
| 2024 Q1 | 213 412 € | 17 149 € | 8 141 € | 6 |
| 2023 Q4 | 162 658 € | 22 394 € | 9 209 € | 6 |
| 2023 Q3 | 104 116 € | 16 136 € | 7 964 € | 6 |
| 2023 Q2 | 74 590 € | 14 264 € | 7 765 € | 7 |
| 2023 Q1 | 117 624 € | 18 744 € | 7 581 € | 7 |
| 2022 Q4 | 119 472 € | 21 116 € | 8 387 € | 7 |
| 2022 Q3 | 155 543 € | 14 034 € | 7 476 € | 7 |
| 2022 Q2 | 109 789 € | 8 911 € | 5 615 € | 7 |
| 2022 Q1 | 102 573 € | 14 695 € | 7 402 € | 7 |