Nimi
Osaühing Moneklar
Registrikood
10348000
Käibemaksukohuslase number
EE100782820
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
30.12.1997 (28)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
47811 - Toidukaupade, jookide ja tubakatoodete jaemüük kioskites ja turgudel
22 572 312 €
384 146 €
2%
3 340 €
(hinnang on ligikaudne)
1 255 084 €
13
Esitatud
Puudub
31%
13%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Silver Havamaa
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Ralkenom OÜ 16024592 | 100% - 2 556.00 EUR | - | - |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Wisevelocity OÜ 12756743 | 12% - 321.00 EUR | - | - |
| 2019 28.01.2021 | 2020 12.01.2022 | 2021 03.02.2023 | 2022 16.10.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 08.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 412 788 € | 13 019 477 € | 14 129 791 € | 15 444 955 € | 18 819 412 € | 22 572 312 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 70 253 € | -810 945 € | 364 877 € | 120 387 € | 113 166 € | 384 146 € |
| Kasumimarginaal | 0% | -6% | 3% | 1% | 1% | 2% |
| Käibevara | 2 723 901 € | 1 440 868 € | 2 318 999 € | 2 687 148 € | 3 399 491 € | 2 837 495 € |
| Põhivara | 521 218 € | 205 648 € | 168 993 € | 146 556 € | 117 303 € | 97 572 € |
| Varad kokku | 3 245 119 € | 1 646 516 € | 2 487 992 € | 2 833 704 € | 3 516 794 € | 2 935 067 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 745 403 € | 1 350 509 € | 1 834 371 € | 2 062 097 € | 2 634 474 € | 1 583 707 € |
| Pikaajalised kohustised | 28 000 € | 23 498 € | 16 235 € | 13 834 € | 11 382 € | 96 276 € |
| Kohustised kokku | 1 773 403 € | 1 374 007 € | 1 850 606 € | 2 075 931 € | 2 645 856 € | 1 679 983 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 1 471 716 € | 272 509 € | 637 386 € | 757 773 € | 870 938 € | 1 255 084 € |
| Töötajate arv | - | - | 11 | 10 | 11 | 13 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 5 474 838 € | 625 047 € | 38 395 € | 11 |
| 2025 Q3 | 7 204 850 € | 763 149 € | 58 356 € | 11 |
| 2025 Q2 | 6 789 948 € | 628 190 € | 57 917 € | 12 |
| 2025 Q1 | 4 905 750 € | 527 516 € | 73 615 € | 12 |
| 2024 Q4 | 12 144 794 € | 1 259 162 € | 64 736 € | 13 |
| 2024 Q3 | 10 545 083 € | 991 529 € | 69 209 € | 13 |
| 2024 Q2 | 12 234 755 € | 1 140 098 € | 80 119 € | 12 |
| 2024 Q1 | 6 195 246 € | 537 157 € | 68 223 € | 14 |
| 2023 Q4 | 10 182 526 € | 932 219 € | 72 583 € | 14 |
| 2023 Q3 | 10 026 305 € | 831 474 € | 79 815 € | 14 |
| 2023 Q2 | 10 769 225 € | 949 004 € | 55 295 € | 13 |
| 2023 Q1 | 4 395 016 € | 403 955 € | 54 719 € | 12 |
| 2022 Q4 | 7 243 939 € | 656 906 € | 55 472 € | 13 |
| 2022 Q3 | 5 615 828 € | 422 948 € | 64 302 € | 13 |
| 2022 Q2 | 9 591 802 € | 861 657 € | 59 799 € | 12 |
| 2022 Q1 | 6 470 621 € | 945 654 € | 74 694 € | 12 |