Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
Nimi
Osaühing Bilaina
Registrikood
10644299
Käibemaksukohuslase number
EE101564445
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
14.01.2000 (26)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
40 000.00 €
Tegevusala
55101 - Hotellid
460 262 €
41 705 €
9%
678 €
(hinnang on ligikaudne)
111 267 €
9
Esitatud
Puudub
37%
19%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Lidia Vorobjova
| - | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| Viktoria Vorobjova
| 20% - 8 000.00 EEK | - | - |
| Loftan Capital OÜ 16045789 | 55% - 22 000.00 EEK | - | - |
| Julija Žutškova
| 25% - 10 000.00 EEK | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| StayLife OÜ 16922256 | 34% - 850.00 EUR | - | - |
| 2019 04.09.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 06.06.2022 | 2022 30.05.2023 | 2023 08.05.2024 | 2024 25.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 229 472 € | 278 763 € | 198 547 € | 322 431 € | 411 721 € | 460 262 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 800 € | -896 € | 5 732 € | 11 716 € | 41 580 € | 41 705 € |
| Kasumimarginaal | 0% | -0% | 3% | 4% | 10% | 9% |
| Käibevara | 17 686 € | 20 335 € | 74 537 € | 44 924 € | 59 243 € | 53 920 € |
| Põhivara | 56 934 € | 53 693 € | 43 131 € | 129 562 € | 196 525 € | 161 512 € |
| Varad kokku | 74 620 € | 74 028 € | 117 668 € | 174 486 € | 255 768 € | 215 432 € |
| Lühiajalised kohustised | 45 222 € | 58 521 € | 101 401 € | 60 964 € | 49 494 € | 51 736 € |
| Pikaajalised kohustised | 17 967 € | 4 972 € | 0 € | 85 540 € | 136 712 € | 52 429 € |
| Kohustised kokku | 63 189 € | 63 493 € | - | 146 504 € | 186 206 € | 104 165 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 11 431 € | 10 535 € | 16 267 € | 27 982 € | 69 562 € | 111 267 € |
| Töötajate arv | 14 | 12 | 10 | 10 | 11 | 9 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 65 101 € | 9 851 € | 10 570 € | 9 |
| 2025 Q3 | 161 132 € | 10 109 € | 5 572 € | 9 |
| 2025 Q2 | 88 669 € | 11 102 € | 10 031 € | 5 |
| 2025 Q1 | 67 711 € | 4 854 € | 7 693 € | 6 |
| 2024 Q4 | 85 681 € | 3 825 € | 6 501 € | 8 |
| 2024 Q3 | 244 047 € | 18 544 € | 9 015 € | 8 |
| 2024 Q2 | 91 906 € | 5 567 € | 5 976 € | 9 |
| 2024 Q1 | 62 329 € | 2 844 € | 5 231 € | 6 |
| 2023 Q4 | 69 883 € | 0 € | 4 452 € | 7 |
| 2023 Q3 | 211 840 € | 13 866 € | 5 766 € | 7 |
| 2023 Q2 | 84 033 € | 5 670 € | 6 023 € | 9 |
| 2023 Q1 | 64 089 € | 4 363 € | 4 748 € | 11 |
| 2022 Q4 | 58 885 € | 6 067 € | 6 522 € | 9 |
| 2022 Q3 | 179 330 € | 12 070 € | 7 085 € | 9 |
| 2022 Q2 | 69 077 € | 3 501 € | 3 671 € | 12 |
| 2022 Q1 | 38 457 € | 1 622 € | 4 100 € | 8 |