Nimi
LLG Invest OÜ
Registrikood
10657681
Käibemaksukohuslase number
EE100618635
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
20.04.2000 (26)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
74 412 €
420 290 €
565%
-
4 301 971 €
-
Esitatud
Puudub
10%
9%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Heigo Vuuk
| - | Juhatuse liige | - |
| Ervin Luur
| 50% - 1 278.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Jüri Lebedev
| 50% - 1 278.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| osaühing ETC KINNISVARA 10899941 | 25% - 94 361.00 EUR | - | - |
| Osaühing Ursus 10129545 | 100% - 71 657.00 EUR | - | - |
| ETKE Kinnisvara OÜ 16397608 | 44% - 4 400.00 EUR | - | - |
| Osaühing Metavara 10742429 | 100% - 31 952.00 EUR | - | - |
| osaühing Urminor 16247108 | 100% - 25 000.00 EUR | - | - |
| OÜ Fundland 12575444 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| aktsiaselts Pärnu KEK 10052437 | 27% - 22 854.00 EUR | - | - |
| Osaühing Asicom 11779667 | 65% - 1 664.00 EUR | - | - |
| Äripargi Haldus OÜ 16094552 | 45% - 1 350.00 EUR | - | - |
| osaühing TEE KINNISVARA 11217004 | 100% - 122 500.00 EUR | - | - |
| Kirsinurga Kinnisvara OÜ 14319998 | 20% - 10 000.00 EUR | - | - |
| Savinurga Kinnisvara OÜ 16844602 | 100% - 10 000.00 EUR | - | - |
| 2019 24.06.2020 | 2020 16.07.2021 | 2021 13.07.2022 | 2022 01.08.2023 | 2023 26.07.2024 | 2024 01.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 55 517 € | 34 200 € | 43 392 € | 45 265 € | 41 343 € | 74 412 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 80 996 € | 124 150 € | 323 007 € | 203 010 € | 271 209 € | 420 290 € |
| Kasumimarginaal | 146% | 363% | 744% | 448% | 656% | 565% |
| Käibevara | 159 217 € | 358 142 € | 105 449 € | 207 314 € | 121 806 € | 771 914 € |
| Põhivara | 3 670 324 € | 3 707 046 € | 3 862 644 € | 3 964 172 € | 4 300 852 € | 4 030 637 € |
| Varad kokku | 3 829 541 € | 4 065 188 € | 3 968 093 € | 4 171 486 € | 4 422 658 € | 4 802 551 € |
| Lühiajalised kohustised | 29 039 € | 485 169 € | 123 067 € | 143 752 € | 208 977 € | 268 580 € |
| Pikaajalised kohustised | 611 762 € | 225 262 € | 237 262 € | 287 262 € | 232 000 € | 232 000 € |
| Kohustised kokku | 640 801 € | 710 431 € | 360 329 € | 431 014 € | 440 977 € | 500 580 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 3 188 740 € | 3 354 757 € | 3 607 764 € | 3 740 472 € | 3 981 681 € | 4 301 971 € |
| Töötajate arv | - | - | - | - | - | - |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 18 980 € | 11 267 € | 8 575 € | 2 |
| 2025 Q3 | 19 179 € | 0 € | 8 587 € | 2 |
| 2025 Q2 | 17 904 € | 10 180 € | 8 337 € | 2 |
| 2025 Q1 | 20 120 € | 11 047 € | 8 222 € | 2 |
| 2024 Q4 | 19 150 € | 10 292 € | 7 810 € | 2 |
| 2024 Q3 | 20 623 € | 8 385 € | 7 811 € | 2 |
| 2024 Q2 | 19 506 € | 10 580 € | 7 811 € | 2 |
| 2024 Q1 | 16 746 € | 9 759 € | 8 525 € | 2 |
| 2023 Q4 | 11 879 € | 8 787 € | 7 804 € | 2 |
| 2023 Q3 | 8 220 € | 5 050 € | 4 765 € | 2 |
| 2023 Q2 | 9 461 € | 5 423 € | 4 755 € | 1 |
| 2023 Q1 | 10 561 € | 7 408 € | 6 507 € | 1 |
| 2022 Q4 | 9 319 € | 4 612 € | 3 366 € | 1 |
| 2022 Q3 | 12 616 € | 4 541 € | 4 140 € | 1 |
| 2022 Q2 | 12 242 € | 2 347 € | 1 420 € | 1 |
| 2022 Q1 | 12 433 € | 2 325 € | 1 036 € | - |