Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://balticloghouses.eeKäsitöö palkmajade tootmine | Käsitöö palkmajad EestistKäsitöö palkmajade tootmine on olnud meie põhitegevuseks juba 2001 aastast alates – kvaliteet ja ainulaadsus on meie jaoks kõige olulisemad komponendid.
Nimi
Osaühing Baltic Loghouses
Registrikood
10729682
Käibemaksukohuslase number
EE100676790
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
23.02.2001 (25)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
41001 - 46131 - Puidu ja ehitusmaterjalide vahendamine 56211 - Toitlustamine üritustel 49411 - Kaubavedu maanteel
109 635 €
-50 627 €
-46%
975 €
(hinnang on ligikaudne)
315 188 €
4
Esitatud
Puudub
-16%
-6%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Aare Metsaluik
| 100% - 2 556.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| OÜ Future Food Now 16225864 | 0% - 0.10 EUR | - | - |
| 2019 26.10.2020 | 2020 17.03.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 27.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 27.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 516 290 € | 450 073 € | 498 734 € | 565 036 € | 255 890 € | 109 635 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 27 101 € | 24 081 € | 10 002 € | -19 899 € | -162 389 € | -50 627 € |
| Kasumimarginaal | 5% | 5% | 2% | -4% | -63% | -46% |
| Käibevara | 165 404 € | 108 491 € | 84 949 € | 203 697 € | 267 613 € | 323 228 € |
| Põhivara | 608 224 € | 637 426 € | 754 514 € | 744 311 € | 667 277 € | 538 670 € |
| Varad kokku | 773 628 € | 745 917 € | 839 463 € | 948 008 € | 934 890 € | 861 898 € |
| Lühiajalised kohustised | 243 123 € | 66 221 € | 120 737 € | 179 425 € | 300 068 € | 448 901 € |
| Pikaajalised kohustised | 16 486 € | 141 596 € | 170 624 € | 240 379 € | 269 007 € | 97 809 € |
| Kohustised kokku | 259 609 € | 207 817 € | 291 361 € | 419 804 € | 569 075 € | 546 710 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 514 019 € | 538 100 € | 548 102 € | 528 204 € | 365 815 € | 315 188 € |
| Töötajate arv | 6 | 6 | 9 | 9 | 6 | 4 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 80 414 € | 13 868 € | 6 589 € | 7 |
| 2025 Q3 | 95 612 € | 5 661 € | 5 395 € | 7 |
| 2025 Q2 | 64 560 € | 7 822 € | 4 610 € | 5 |
| 2025 Q1 | 65 319 € | 9 110 € | 3 380 € | 4 |
| 2024 Q4 | 16 467 € | 4 700 € | 2 584 € | 4 |
| 2024 Q3 | 32 697 € | 6 004 € | 6 465 € | 4 |
| 2024 Q2 | 24 249 € | 5 000 € | 4 595 € | 6 |
| 2024 Q1 | 27 180 € | 5 763 € | 5 562 € | 5 |
| 2023 Q4 | 57 965 € | 8 487 € | 7 248 € | 6 |
| 2023 Q3 | 85 578 € | 9 328 € | 8 754 € | 6 |
| 2023 Q2 | 62 629 € | 7 488 € | 6 744 € | 8 |
| 2023 Q1 | 82 542 € | 8 936 € | 7 315 € | 7 |
| 2022 Q4 | 107 345 € | 15 457 € | 11 274 € | 9 |
| 2022 Q3 | 180 536 € | 13 810 € | 14 555 € | 9 |
| 2022 Q2 | 155 430 € | 6 961 € | 5 542 € | 9 |
| 2022 Q1 | 100 727 € | 10 384 € | 8 398 € | 8 |