Aadress
E-posti aadress
Veebileht
https://www.tehnoülevaatus.eeParim TEHNOÜLEVAATUS TALLINNAS - tehnoülevaatus.eeMeie tehnoülevaatuspunktid asuvad Peetris, Mustamäe ja Õismäe piirkonnas ning Rocca Al Mares. Kõikide sõidukiliikide tehnoülevaatus Tallinnas 15 minutiga.
Nimi
PROFDIAGNOSTIK OÜ
Registrikood
10788514
Käibemaksukohuslase number
EE100924141
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
08.08.2001 (24)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
94 452.00 €
Tegevusala
71201 - Autode tehniline ülevaatus
1 125 000 €
40 307 €
4%
-
1 335 748 €
0
Esitatud
Puudub
3%
3%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Andres Peerna
| 87% - 82 226.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Erik Teder
| 13% - 12 226.00 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 10.04.2021 | 2021 14.02.2023 | 2022 14.02.2023 | 2023 25.08.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 690 994 € | 708 359 € | 743 363 € | 960 853 € | 1 133 963 € | 1 125 000 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 184 909 € | 196 680 € | 166 250 € | 182 446 € | 166 535 € | 40 307 € |
| Kasumimarginaal | 27% | 28% | 22% | 19% | 15% | 4% |
| Käibevara | 391 590 € | 577 953 € | 704 780 € | 650 145 € | 777 851 € | 871 659 € |
| Põhivara | 680 198 € | 635 105 € | 598 902 € | 812 696 € | 776 490 € | 612 815 € |
| Varad kokku | 1 071 788 € | 1 213 058 € | 1 303 682 € | 1 462 841 € | 1 554 341 € | 1 484 474 € |
| Lühiajalised kohustised | 68 801 € | 62 391 € | 70 765 € | 61 478 € | 76 115 € | 148 726 € |
| Pikaajalised kohustised | 419 457 € | 370 457 € | 286 457 € | 272 457 € | 182 785 € | 0 € |
| Kohustised kokku | 488 258 € | 432 848 € | 357 222 € | 333 935 € | 258 900 € | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 583 530 € | 780 210 € | 946 460 € | 1 128 906 € | 1 295 441 € | 1 335 748 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 320 598 € | 8 814 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 335 311 € | 10 632 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 346 808 € | 9 583 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 227 668 € | 3 730 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 321 949 € | 26 564 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 345 195 € | 30 709 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 329 173 € | 25 845 € | 0 € | - |
| 2024 Q1 | 236 909 € | 2 907 € | 0 € | - |
| 2023 Q4 | 337 551 € | 21 657 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 332 681 € | 25 762 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 332 980 € | 25 043 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 202 661 € | 261 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 265 652 € | 18 400 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 290 356 € | 20 724 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 242 513 € | 17 754 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 137 807 € | 4 997 € | 0 € | - |