Nimi
OÜ LEVALEX INVEST
Registrikood
10844319
Käibemaksukohuslase number
EE100743652
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
19.02.2002 (24)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
25 564.00 €
Tegevusala
70201 -
8 746 €
578 049 €
6609%
1 637 €
(hinnang on ligikaudne)
7 874 078 €
1
Esitatud
Puudub
7%
6%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Andres Lõhmus
| 100% - 25 564.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| SERPOMENT HALDUSE OÜ 11081071 | 100% - 2 556.00 EUR | - | - |
| J14 OÜ 16364081 | 55% - 1 378.75 EUR | - | - |
| 2019 02.10.2020 | 2020 08.07.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 28.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 26.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 € | 73 558 € | 25 600 € | 2 000 € | 3 320 € | 8 746 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 744 381 € | 2 768 529 € | 1 016 712 € | -549 645 € | 148 397 € | 578 049 € |
| Kasumimarginaal | - | 3764% | 3972% | -27482% | 4470% | 6609% |
| Käibevara | 553 700 € | 2 633 605 € | 5 422 774 € | 4 404 620 € | 4 633 210 € | 5 802 079 € |
| Põhivara | 4 283 493 € | 4 942 297 € | 3 873 256 € | 4 093 420 € | 3 815 988 € | 4 133 878 € |
| Varad kokku | 4 837 193 € | 7 575 902 € | 9 296 030 € | 8 498 040 € | 8 449 198 € | 9 935 957 € |
| Lühiajalised kohustised | 248 391 € | 318 571 € | 207 110 € | 1 033 642 € | 1 016 403 € | 1 611 879 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | 914 877 € | 0 € | 0 € | 450 000 € |
| Kohustised kokku | - | - | 1 121 987 € | - | - | 2 061 879 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 4 588 802 € | 7 257 331 € | 8 174 043 € | 7 464 398 € | 7 432 795 € | 7 874 078 € |
| Töötajate arv | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 750 € | 3 349 € | 2 887 € | - |
| 2025 Q3 | 500 € | 8 139 € | 3 684 € | - |
| 2025 Q2 | 41 803 € | 23 342 € | 3 637 € | - |
| 2025 Q1 | 4 068 € | 28 416 € | 3 602 € | - |
| 2024 Q4 | 443 € | 20 208 € | 3 442 € | - |
| 2024 Q3 | 443 € | 17 061 € | 8 093 € | - |
| 2024 Q2 | 743 € | 23 003 € | 11 707 € | - |
| 2024 Q1 | 570 € | 15 826 € | 7 220 € | - |
| 2023 Q4 | 770 € | 11 563 € | 5 285 € | - |
| 2023 Q3 | 650 € | 11 873 € | 5 903 € | - |
| 2023 Q2 | 750 € | 11 914 € | 5 944 € | - |
| 2023 Q1 | 1 769 € | 12 400 € | 5 217 € | - |
| 2022 Q4 | 750 € | 10 394 € | 5 247 € | - |
| 2022 Q3 | 450 € | 10 549 € | 4 890 € | - |
| 2022 Q2 | 150 € | 11 270 € | 5 834 € | - |
| 2022 Q1 | 0 € | 10 386 € | 4 538 € | - |