Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
Veebileht
https://www.kvaliteetaken.eeKvaliteetaken OÜ | Virtsu aknatehasKvaliteetaken OÜ - vali Eestis toodetud kõrge soojapidavusega aknad, uksed ja lükanduksed. Kiire tarne ja odav hind üle Eesti. Mõõtmine, paigaldus, viimistlus, lisatarvikud, putukavõrgud. Lai värvivalik, garantii 5 aastat. Küsi hinda siit!
Nimi
Osaühing Kvaliteetaken
Registrikood
10920428
Käibemaksukohuslase number
EE100804384
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
10.01.2003 (23)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
40 000.00 €
Tegevusala
22231 - Plastist sanitaarseadmete tootmine (vannid, kraanikausid jne) 43321 - Mistahes materjalist akende, uste ja treppide paigaldus
1 777 971 €
-9 481 €
-1%
-
363 438 €
24
Esitatud
Puudub
-3%
-2%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Elmo Kivisalu
| 50% - 20 000.00 EEK | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Indrek Idvani
| 50% - 20 000.00 EEK | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 29.06.2020 | 2020 18.06.2021 | 2021 04.05.2022 | 2022 04.05.2023 | 2023 22.05.2024 | 2024 17.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 610 611 € | 1 656 070 € | 2 298 482 € | 2 723 304 € | 1 999 541 € | 1 777 971 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 9 927 € | 16 675 € | 60 803 € | 157 494 € | 132 777 € | -9 481 € |
| Kasumimarginaal | 1% | 1% | 3% | 6% | 7% | -1% |
| Käibevara | 229 124 € | 208 956 € | 299 349 € | 378 598 € | 451 330 € | 401 903 € |
| Põhivara | 58 377 € | 99 788 € | 83 730 € | 72 483 € | 56 282 € | 59 111 € |
| Varad kokku | 287 501 € | 308 744 € | 383 079 € | 451 081 € | 507 612 € | 461 014 € |
| Lühiajalised kohustised | 78 106 € | 99 342 € | 148 231 € | 108 739 € | 94 693 € | 97 576 € |
| Pikaajalised kohustised | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 209 395 € | 209 402 € | 234 848 € | 342 342 € | 412 919 € | 363 438 € |
| Töötajate arv | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 | 24 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 774 878 € | 92 577 € | 35 088 € | 27 |
| 2025 Q3 | 824 274 € | 114 381 € | 33 284 € | 27 |
| 2025 Q2 | 579 840 € | 81 287 € | 33 666 € | 28 |
| 2025 Q1 | 415 792 € | 62 745 € | 34 506 € | 29 |
| 2024 Q4 | 675 607 € | 96 933 € | 31 753 € | 28 |
| 2024 Q3 | 694 776 € | 75 790 € | 31 123 € | 28 |
| 2024 Q2 | 566 735 € | 77 517 € | 31 414 € | 29 |
| 2024 Q1 | 295 607 € | 69 624 € | 37 141 € | 28 |
| 2023 Q4 | 638 792 € | 74 615 € | 34 456 € | 30 |
| 2023 Q3 | 718 522 € | 98 045 € | 33 511 € | 30 |
| 2023 Q2 | 658 016 € | 93 426 € | 33 192 € | 31 |
| 2023 Q1 | 507 906 € | 81 183 € | 38 682 € | 32 |
| 2022 Q4 | 1 058 195 € | 117 909 € | 39 042 € | 32 |
| 2022 Q3 | 976 916 € | 129 367 € | 38 971 € | 32 |
| 2022 Q2 | 840 012 € | 109 364 € | 37 201 € | 31 |
| 2022 Q1 | 594 121 € | 77 394 € | 41 589 € | 33 |