Nimi
Invest OÜ
Registrikood
11004685
Käibemaksukohuslase number
EE100880845
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
03.02.2004 (22)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
73 709 €
170 241 €
231%
915 €
(hinnang on ligikaudne)
1 924 467 €
1
Esitatud
Puudub
9%
7%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Maanus Magerin
| - | Juhatuse liige | - |
| Margus Magerin
| 100% - 2 556.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Raekoja Investeeringud OÜ 14301998 | 33% - 852.00 EUR | - | - |
| Raekoja Invest OÜ 12807535 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| 2019 11.09.2020 | 2020 14.06.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 27.06.2023 | 2023 19.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 127 778 € | 104 597 € | 121 686 € | 84 883 € | 99 236 € | 73 709 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 212 987 € | 94 666 € | 260 209 € | 34 003 € | -7 689 € | 170 241 € |
| Kasumimarginaal | 167% | 91% | 214% | 40% | -8% | 231% |
| Käibevara | 566 971 € | 621 427 € | 539 839 € | 369 584 € | 553 786 € | 372 258 € |
| Põhivara | 1 526 965 € | 1 550 256 € | 1 825 349 € | 2 021 302 € | 1 845 922 € | 2 199 003 € |
| Varad kokku | 2 093 936 € | 2 171 683 € | 2 365 188 € | 2 390 886 € | 2 399 708 € | 2 571 261 € |
| Lühiajalised kohustised | 110 899 € | 93 980 € | 77 276 € | 68 971 € | 85 482 € | 86 794 € |
| Pikaajalised kohustised | 610 000 € | 610 000 € | 560 000 € | 560 000 € | 560 000 € | 560 000 € |
| Kohustised kokku | 720 899 € | 703 980 € | 637 276 € | 628 971 € | 645 482 € | 646 794 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 1 373 037 € | 1 467 703 € | 1 727 912 € | 1 761 915 € | 1 754 226 € | 1 924 467 € |
| Töötajate arv | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 33 419 € | 7 431 € | 1 554 € | - |
| 2025 Q3 | 31 323 € | 7 066 € | 1 554 € | - |
| 2025 Q2 | 29 525 € | 4 673 € | 1 554 € | - |
| 2025 Q1 | 23 241 € | 6 560 € | 1 523 € | - |
| 2024 Q4 | 22 426 € | 5 137 € | 1 463 € | - |
| 2024 Q3 | 21 897 € | 4 131 € | 1 463 € | - |
| 2024 Q2 | 22 494 € | 6 389 € | 1 463 € | - |
| 2024 Q1 | 22 118 € | 4 464 € | 1 463 € | - |
| 2023 Q4 | 144 449 € | 26 445 € | 1 463 € | - |
| 2023 Q3 | 20 052 € | 3 192 € | 1 463 € | - |
| 2023 Q2 | 21 431 € | 2 491 € | 1 463 € | - |
| 2023 Q1 | 24 478 € | 4 922 € | 1 428 € | - |
| 2022 Q4 | 21 601 € | 2 551 € | 1 358 € | - |
| 2022 Q3 | 27 397 € | 3 774 € | 1 358 € | - |
| 2022 Q2 | 30 460 € | 3 944 € | 1 358 € | - |
| 2022 Q1 | 123 790 € | 5 997 € | 1 154 € | - |