Nimi
Osaühing Inscom MT
Registrikood
11148616
Käibemaksukohuslase number
EE100977635
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
21.06.2005 (20)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
40 000.00 €
Tegevusala
43211 - Elektrijuhtmete ja -seadmete paigaldus
394 111 €
107 736 €
27%
875 €
(hinnang on ligikaudne)
594 464 €
1
Esitatud
Puudub
18%
17%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Marko Pärjala
| 100% - 40 000.00 EEK | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Inscom projekt OÜ 16705346 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 30.10.2020 | 2020 19.08.2021 | 2021 20.07.2022 | 2022 05.07.2023 | 2023 01.07.2024 | 2024 04.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 625 307 € | 506 197 € | 299 326 € | 564 347 € | 598 803 € | 394 111 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 44 146 € | 77 625 € | 33 808 € | 9 769 € | 25 454 € | 107 736 € |
| Kasumimarginaal | 7% | 15% | 11% | 2% | 4% | 27% |
| Käibevara | 401 707 € | 406 604 € | 452 727 € | 576 396 € | 556 120 € | 436 824 € |
| Põhivara | 19 725 € | 15 780 € | 12 624 € | 9 468 € | 6 312 € | 212 156 € |
| Varad kokku | 421 432 € | 422 384 € | 465 351 € | 585 864 € | 562 432 € | 648 980 € |
| Lühiajalised kohustised | 81 360 € | 4 687 € | 13 846 € | 124 590 € | 75 704 € | 54 516 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 340 072 € | 417 697 € | 451 505 € | 461 274 € | 486 728 € | 594 464 € |
| Töötajate arv | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 117 002 € | 26 988 € | 5 619 € | 2 |
| 2025 Q3 | 15 856 € | 3 319 € | 1 254 € | 2 |
| 2025 Q2 | 36 412 € | 7 559 € | 1 254 € | 1 |
| 2025 Q1 | 232 769 € | 5 977 € | 1 102 € | 1 |
| 2024 Q4 | 3 923 € | 957 € | 1 012 € | 1 |
| 2024 Q3 | 157 883 € | 34 431 € | 1 012 € | 1 |
| 2024 Q2 | 0 € | 951 € | 1 012 € | 1 |
| 2024 Q1 | 183 921 € | 26 990 € | 1 012 € | 1 |
| 2023 Q4 | 89 210 € | 8 573 € | 1 012 € | 1 |
| 2023 Q3 | 39 092 € | 4 820 € | 1 090 € | 1 |
| 2023 Q2 | 113 931 € | 2 928 € | 1 012 € | 1 |
| 2023 Q1 | 309 587 € | 20 838 € | 2 535 € | 2 |
| 2022 Q4 | 112 574 € | 18 437 € | 5 579 € | 2 |
| 2022 Q3 | 180 886 € | 23 436 € | 4 109 € | 2 |
| 2022 Q2 | 46 746 € | 2 795 € | 1 169 € | 2 |
| 2022 Q1 | 109 631 € | 18 247 € | 1 169 € | 1 |