Nimi
Osaühing Quattro Invest
Registrikood
11179491
Käibemaksukohuslase number
EE101029485
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
20.10.2005 (20)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
538 815 €
121 259 €
23%
-
1 490 618 €
0
Esitatud
Puudub
8%
8%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Aivo Kuldmäe
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| Taavo Tallo
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| Innovatech OÜ 10996213 | 50% - 1 278.00 EUR | - | - |
| Osaühing Nordlux Arendus 11167387 | 50% - 1 278.00 EUR | - | - |
| 2019 29.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 03.05.2023 | 2023 01.07.2024 | 2024 26.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 614 781 € | 587 093 € | 595 819 € | 416 112 € | 486 645 € | 538 815 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 309 128 € | 293 594 € | 693 209 € | 190 529 € | 189 453 € | 121 259 € |
| Kasumimarginaal | 50% | 50% | 116% | 46% | 39% | 23% |
| Käibevara | 611 968 € | 722 552 € | 2 888 598 € | 927 234 € | 793 499 € | 509 996 € |
| Põhivara | 3 511 896 € | 3 599 666 € | 2 126 292 € | 2 383 747 € | 2 639 792 € | 1 086 724 € |
| Varad kokku | 4 123 864 € | 4 322 218 € | 5 014 890 € | 3 310 981 € | 3 433 291 € | 1 596 720 € |
| Lühiajalised kohustised | 342 295 € | 355 188 € | 467 253 € | 198 809 € | 171 166 € | 106 102 € |
| Pikaajalised kohustised | 888 235 € | 778 097 € | 665 495 € | 39 500 € | 0 € | - |
| Kohustised kokku | 1 230 530 € | 1 133 285 € | 1 132 748 € | 238 309 € | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 2 893 334 € | 3 188 933 € | 3 882 142 € | 3 072 672 € | 3 262 125 € | 1 490 618 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 40 283 € | 4 395 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 37 472 € | 3 775 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 40 035 € | 2 856 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 80 581 € | 1 416 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 171 711 € | 70 575 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 124 942 € | 9 055 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 123 845 € | 14 049 € | 0 € | - |
| 2024 Q1 | 145 854 € | 7 451 € | 0 € | - |
| 2023 Q4 | 119 886 € | 12 360 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 118 692 € | 6 520 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 112 991 € | 5 486 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 126 182 € | 10 895 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 102 309 € | 7 153 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 100 971 € | 10 649 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 103 442 € | 7 392 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 118 917 € | 7 934 € | 0 € | - |