Nimi
Osaühing LIHAKARN
Registrikood
11188863
Käibemaksukohuslase number
EE101014209
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
06.12.2005 (20)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
10111 - Liha töötlemine ja säilitamine, k.a tapamajade tegevus 49411 - Kaubavedu maanteel
7 582 537 €
246 361 €
3%
1 386 €
(hinnang on ligikaudne)
5 038 913 €
42
Esitatud
Puudub
5%
4%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Kertu Olu
| - | Juhatuse liige | - |
| Oleg Gross
| 100% - 2 556.00 EUR | - | Otsene osalus |
| 2019 30.06.2020 | 2020 26.05.2021 | 2021 10.06.2022 | 2022 16.06.2023 | 2023 01.07.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 061 465 € | 5 399 809 € | 5 214 265 € | 6 214 822 € | 7 291 416 € | 7 582 537 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 92 069 € | 284 095 € | 115 650 € | 331 266 € | 233 084 € | 246 361 € |
| Kasumimarginaal | 2% | 5% | 2% | 5% | 3% | 3% |
| Käibevara | 1 967 600 € | 2 477 094 € | 2 584 927 € | 1 752 894 € | 1 729 520 € | 2 712 902 € |
| Põhivara | 2 777 990 € | 2 706 229 € | 2 666 739 € | 3 619 778 € | 3 552 092 € | 3 331 989 € |
| Varad kokku | 4 745 590 € | 5 183 323 € | 5 251 666 € | 5 372 672 € | 5 281 612 € | 6 044 891 € |
| Lühiajalised kohustised | 809 530 € | 878 655 € | 831 348 € | 728 691 € | 404 547 € | 1 005 978 € |
| Pikaajalised kohustised | 107 603 € | 192 116 € | 192 116 € | 84 513 € | 84 513 € | 0 € |
| Kohustised kokku | 917 133 € | 1 070 771 € | 1 023 464 € | 813 204 € | 489 060 € | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 3 828 457 € | 4 112 552 € | 4 228 202 € | 4 559 468 € | 4 792 552 € | 5 038 913 € |
| Töötajate arv | 32 | 32 | 36 | 37 | 37 | 42 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 2 213 306 € | 182 555 € | 104 126 € | 58 |
| 2025 Q3 | 1 948 952 € | 161 934 € | 89 532 € | 58 |
| 2025 Q2 | 1 787 352 € | 151 635 € | 82 316 € | 55 |
| 2025 Q1 | 1 925 410 € | 145 305 € | 81 117 € | 54 |
| 2024 Q4 | 1 859 332 € | 140 362 € | 75 807 € | 52 |
| 2024 Q3 | 1 843 974 € | 135 143 € | 78 252 € | 52 |
| 2024 Q2 | 2 005 043 € | 120 814 € | 68 119 € | 55 |
| 2024 Q1 | 1 766 256 € | 138 495 € | 63 587 € | 50 |
| 2023 Q4 | 1 900 592 € | 118 488 € | 65 745 € | 49 |
| 2023 Q3 | 1 822 660 € | 112 436 € | 62 743 € | 49 |
| 2023 Q2 | 1 894 835 € | 98 606 € | 58 198 € | 48 |
| 2023 Q1 | 1 621 028 € | 118 954 € | 62 253 € | 47 |
| 2022 Q4 | 1 695 688 € | 120 992 € | 61 710 € | 45 |
| 2022 Q3 | 1 602 621 € | 118 644 € | 65 488 € | 45 |
| 2022 Q2 | 1 387 697 € | 94 398 € | 66 676 € | 46 |
| 2022 Q1 | 1 612 643 € | 135 454 € | 62 875 € | 51 |