Nimi
OÜ Merling Reisid
Registrikood
11498983
Käibemaksukohuslase number
EE101239987
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
04.07.2008 (17)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 550.00 €
Tegevusala
49391 - Sõitjate maakondadevaheline ja rahvusvaheline liinivedu 49331 -
1 049 240 €
247 417 €
24%
3 857 €
(hinnang on ligikaudne)
669 278 €
6
Esitatud
Puudub
37%
23%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Merlis Hirs
| 10% - 255.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Inge Vill
| 90% - 2 295.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 10.03.2020 | 2020 09.06.2021 | 2021 07.06.2022 | 2022 11.06.2023 | 2023 28.03.2024 | 2024 27.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 265 720 € | 174 753 € | 227 871 € | 496 050 € | 859 196 € | 1 049 240 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 27 177 € | -4 634 € | 34 075 € | 120 249 € | 163 242 € | 247 417 € |
| Kasumimarginaal | 10% | -3% | 15% | 24% | 19% | 24% |
| Käibevara | 60 539 € | 36 442 € | 52 025 € | 102 810 € | 213 602 € | 173 771 € |
| Põhivara | 171 984 € | 140 958 € | 127 254 € | 263 906 € | 399 619 € | 925 493 € |
| Varad kokku | 232 523 € | 177 400 € | 179 279 € | 366 716 € | 613 221 € | 1 099 264 € |
| Lühiajalised kohustised | 62 938 € | 58 726 € | 40 908 € | 51 883 € | 88 251 € | 151 316 € |
| Pikaajalised kohustised | 60 655 € | 14 378 € | 0 € | 56 213 € | 103 109 € | 278 670 € |
| Kohustised kokku | 123 593 € | 73 104 € | - | 108 096 € | 191 360 € | 429 986 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 108 930 € | 104 296 € | 138 371 € | 258 620 € | 421 861 € | 669 278 € |
| Töötajate arv | 5 | 4 | 5 | 5 | 9 | 6 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 232 046 € | 63 882 € | 40 817 € | 24 |
| 2025 Q3 | 138 325 € | 40 868 € | 41 398 € | 24 |
| 2025 Q2 | 244 985 € | 53 996 € | 36 581 € | 18 |
| 2025 Q1 | 198 446 € | 49 445 € | 34 422 € | 25 |
| 2024 Q4 | 249 275 € | 52 831 € | 33 570 € | 24 |
| 2024 Q3 | 135 087 € | 32 548 € | 34 771 € | 24 |
| 2024 Q2 | 229 171 € | 38 399 € | 32 110 € | 20 |
| 2024 Q1 | 173 451 € | 44 798 € | 30 325 € | 19 |
| 2023 Q4 | 218 778 € | 46 689 € | 25 773 € | 20 |
| 2023 Q3 | 126 899 € | 28 631 € | 27 542 € | 20 |
| 2023 Q2 | 140 209 € | 34 685 € | 24 066 € | 17 |
| 2023 Q1 | 101 625 € | 28 052 € | 22 466 € | 17 |
| 2022 Q4 | 152 088 € | 28 511 € | 16 261 € | 17 |
| 2022 Q3 | 79 169 € | 0 € | 12 221 € | 17 |
| 2022 Q2 | 134 824 € | 19 574 € | 8 921 € | 10 |
| 2022 Q1 | 79 035 € | 18 266 € | 9 070 € | 10 |