Nimi
ProSolutions OÜ
Registrikood
11526892
Käibemaksukohuslase number
EE101308313
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
19.11.2008 (17)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
90399 -
3 170 381 €
-52 660 €
-2%
2 588 €
(hinnang on ligikaudne)
210 459 €
5
Esitatud
Puudub
-25%
-8%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Sander Ilves
| 50% - 1 278.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Sander Haugas
| 50% - 1 278.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| OÜ Popspot 16196821 | 1% - 56.00 EUR | - | - |
| US Estonia OÜ 16705406 | 100% - 100.00 EUR | - | - |
| 2019 28.05.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 08.06.2022 | 2022 31.05.2023 | 2023 01.07.2024 | 2024 01.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 090 019 € | 559 984 € | 1 053 879 € | 1 866 731 € | 2 926 519 € | 3 170 381 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 34 083 € | 1 360 € | 183 032 € | -33 376 € | 13 233 € | -52 660 € |
| Kasumimarginaal | 3% | 0% | 17% | -2% | 0% | -2% |
| Käibevara | 220 542 € | 140 606 € | 366 266 € | 394 146 € | 345 700 € | 585 904 € |
| Põhivara | 32 523 € | 32 332 € | 74 711 € | 87 230 € | 87 309 € | 39 924 € |
| Varad kokku | 253 065 € | 172 938 € | 440 977 € | 481 376 € | 433 009 € | 625 828 € |
| Lühiajalised kohustised | 145 379 € | 65 891 € | 104 587 € | 171 003 € | 125 356 € | 415 369 € |
| Pikaajalised kohustised | 8 255 € | 6 255 € | 53 128 € | 60 487 € | 44 534 € | 0 € |
| Kohustised kokku | 153 634 € | 72 146 € | 157 715 € | 231 490 € | 169 890 € | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 99 431 € | 100 792 € | 283 262 € | 249 886 € | 263 119 € | 210 459 € |
| Töötajate arv | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 5 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 422 192 € | 10 021 € | 15 307 € | 3 |
| 2025 Q3 | 1 956 607 € | 203 379 € | 39 191 € | 3 |
| 2025 Q2 | 1 283 961 € | 165 923 € | 49 282 € | 4 |
| 2025 Q1 | 522 640 € | 52 954 € | 22 927 € | 4 |
| 2024 Q4 | 447 959 € | 24 330 € | 18 794 € | 5 |
| 2024 Q3 | 1 973 971 € | 241 612 € | 38 351 € | 5 |
| 2024 Q2 | 416 862 € | 44 932 € | 17 324 € | 4 |
| 2024 Q1 | 424 558 € | 32 270 € | 17 003 € | 4 |
| 2023 Q4 | 239 628 € | 23 262 € | 20 479 € | 4 |
| 2023 Q3 | 2 327 616 € | 231 580 € | 38 377 € | 4 |
| 2023 Q2 | 265 548 € | 18 439 € | 12 775 € | 4 |
| 2023 Q1 | 322 025 € | 30 307 € | 12 070 € | 4 |
| 2022 Q4 | 407 041 € | 22 094 € | 13 766 € | 4 |
| 2022 Q3 | 1 113 860 € | 101 582 € | 29 642 € | 4 |
| 2022 Q2 | 215 701 € | 16 262 € | 8 831 € | 3 |
| 2022 Q1 | 122 996 € | 8 308 € | 6 286 € | 3 |