Nimi
Grandman Invest OÜ
Registrikood
11674718
Käibemaksukohuslase number
EE101454050
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
12.06.2009 (16)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
3 060.00 €
Tegevusala
68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
262 015 €
-92 629 €
-35%
1 442 €
(hinnang on ligikaudne)
1 727 143 €
1
Esitatud
Puudub
-5%
-4%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| SAOS Holding OÜ 11958261 | 15% - 460.00 EUR | - | - |
| Indrek Pals
| 42% - 1 300.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Merle Pals
| 42% - 1 300.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja |
|---|
| 2019 30.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 29.06.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 200 983 € | 179 923 € | 204 063 € | 237 788 € | 227 324 € | 262 015 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 5 717 € | -33 375 € | 1 038 € | 1 273 € | -507 670 € | -92 629 € |
| Kasumimarginaal | 3% | -19% | 1% | 1% | -223% | -35% |
| Käibevara | 69 907 € | 75 280 € | 78 120 € | 75 235 € | 67 468 € | 115 684 € |
| Põhivara | 2 323 129 € | 2 319 828 € | 2 311 440 € | 2 303 575 € | 1 790 715 € | 2 160 578 € |
| Varad kokku | 2 393 036 € | 2 395 108 € | 2 389 560 € | 2 378 810 € | 1 858 183 € | 2 276 262 € |
| Lühiajalised kohustised | 20 481 € | 37 062 € | 45 303 € | 39 489 € | 32 930 € | 110 318 € |
| Pikaajalised kohustised | 14 048 € | 32 914 € | 18 087 € | 11 878 € | 5 480 € | 438 801 € |
| Kohustised kokku | 34 529 € | 69 976 € | 63 390 € | 51 367 € | 38 410 € | 549 119 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 2 358 507 € | 2 325 132 € | 2 326 170 € | 2 327 443 € | 1 819 773 € | 1 727 143 € |
| Töötajate arv | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 74 862 € | 19 389 € | 5 456 € | 2 |
| 2025 Q3 | 66 212 € | 17 785 € | 5 456 € | 2 |
| 2025 Q2 | 71 877 € | 14 967 € | 5 456 € | 2 |
| 2025 Q1 | 82 431 € | 6 450 € | 3 910 € | 2 |
| 2024 Q4 | 67 089 € | 0 € | 3 063 € | 2 |
| 2024 Q3 | 72 348 € | 3 322 € | 3 007 € | 2 |
| 2024 Q2 | 76 661 € | 15 034 € | 2 903 € | 2 |
| 2024 Q1 | 68 870 € | 10 837 € | 2 707 € | 2 |
| 2023 Q4 | 58 738 € | 6 770 € | 2 219 € | 1 |
| 2023 Q3 | 51 453 € | 8 629 € | 4 158 € | 1 |
| 2023 Q2 | 55 912 € | 7 741 € | 4 158 € | 1 |
| 2023 Q1 | 64 502 € | 13 489 € | 7 027 € | 1 |
| 2022 Q4 | 63 991 € | 10 495 € | 6 998 € | 1 |
| 2022 Q3 | 53 720 € | 13 404 € | 6 243 € | 1 |
| 2022 Q2 | 58 902 € | 12 272 € | 7 135 € | 1 |
| 2022 Q1 | 66 173 € | 14 342 € | 6 980 € | 1 |