Nimi
Da Vinci Management OÜ
Registrikood
11993240
Käibemaksukohuslase number
EE101456634
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
16.09.2010 (15)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
3 000.00 €
Tegevusala
70201 -
136 452 €
5 711 €
4%
2 534 €
(hinnang on ligikaudne)
87 663 €
1
Esitatud
Puudub
7%
1%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Ando Raud
| - | - | Kaudne osalus |
| Raido Raamat
| - | - | Kaudne osalus |
| Rain Uusküla
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| Osaühing Uusküla Grupp 10744026 | 33% - 1 000.00 EUR | - | - |
| Foorumtrade OÜ 11116585 | 33% - 1 000.00 EUR | - | - |
| Osaühing RR Marketing 11140402 | 33% - 1 000.00 EUR | - | - |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| OÜ DA VINCI FOOD 11809549 | 100% - 3 656.00 EUR | - | - |
| DA VINCI RESTORANID OÜ 11384908 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| DA VINCI VARAHALDUS OÜ 11958692 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| OÜ DA VINCI MEAT & WINE 17223158 | 70% - 1 750.00 EUR | - | - |
| 2019 22.09.2020 | 2020 09.07.2021 | 2021 11.07.2022 | 2022 19.06.2023 | 2023 26.06.2024 | 2024 25.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 101 771 € | 96 068 € | 91 877 € | 144 149 € | 146 917 € | 136 452 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 3 886 € | 51 € | -41 941 € | 2 163 € | 2 862 € | 5 711 € |
| Kasumimarginaal | 4% | 0% | -46% | 2% | 2% | 4% |
| Käibevara | 96 541 € | 112 572 € | 184 809 € | 72 661 € | 35 487 € | 39 439 € |
| Põhivara | 1 049 875 € | 1 001 608 € | 1 132 924 € | 897 785 € | 714 248 € | 745 128 € |
| Varad kokku | 1 146 416 € | 1 114 180 € | 1 317 733 € | 970 446 € | 749 735 € | 784 567 € |
| Lühiajalised kohustised | 256 863 € | 289 906 € | 478 838 € | 158 763 € | 161 013 € | 25 651 € |
| Pikaajalised kohustised | 770 736 € | 705 406 € | 761 968 € | 732 593 € | 506 770 € | 671 253 € |
| Kohustised kokku | 1 027 599 € | 995 312 € | 1 240 806 € | 891 356 € | 667 783 € | 696 904 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 118 817 € | 118 868 € | 76 927 € | 79 090 € | 81 952 € | 87 663 € |
| Töötajate arv | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 27 991 € | 8 138 € | 4 518 € | 1 |
| 2025 Q3 | 71 787 € | 8 229 € | 4 560 € | 1 |
| 2025 Q2 | 30 019 € | 7 517 € | 4 225 € | 1 |
| 2025 Q1 | 28 001 € | 7 474 € | 4 222 € | 1 |
| 2024 Q4 | 34 151 € | 9 459 € | 4 380 € | 1 |
| 2024 Q3 | 32 088 € | 9 044 € | 4 410 € | 1 |
| 2024 Q2 | 37 133 € | 9 717 € | 4 410 € | 1 |
| 2024 Q1 | 32 307 € | 8 778 € | 4 334 € | 1 |
| 2023 Q4 | 35 513 € | 8 575 € | 3 771 € | 1 |
| 2023 Q3 | 33 994 € | 8 605 € | 4 410 € | 1 |
| 2023 Q2 | 39 520 € | 9 337 € | 4 269 € | 1 |
| 2023 Q1 | 37 536 € | 11 308 € | 7 044 € | 1 |
| 2022 Q4 | 38 882 € | 11 973 € | 6 539 € | 1 |
| 2022 Q3 | 38 792 € | 12 109 € | 6 579 € | 1 |
| 2022 Q2 | 29 762 € | 9 838 € | 5 747 € | 2 |
| 2022 Q1 | 29 739 € | 8 464 € | 5 191 € | 2 |