Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
BMW-de, Mini sõiduautode ja BMW mootorrataste teenindus: hooldus, remont ja varuosade paigaldus.
Nimi
BM Auto OÜ
Registrikood
12197092
Käibemaksukohuslase number
EE101517890
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
24.11.2011 (14)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
95311 -
1 518 730 €
37 598 €
2%
2 233 €
(hinnang on ligikaudne)
141 207 €
15
Esitatud
Puudub
27%
14%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Mait Larven
| - | - | Otsene osalus |
| Casmox Osaühing 11321411 | 25% - 625.00 EUR | - | - |
| Feltcar OÜ 14993536 | 25% - 625.00 EUR | - | - |
| Asmo Aulik
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 01.11.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 24.05.2023 | 2022 22.08.2023 | 2023 11.07.2024 | 2024 16.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 455 330 € | 1 366 088 € | 1 387 964 € | 1 299 415 € | 1 376 858 € | 1 518 730 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 19 560 € | 3 943 € | -66 864 € | 16 601 € | 5 474 € | 37 598 € |
| Kasumimarginaal | 1% | 0% | -5% | 1% | 0% | 2% |
| Käibevara | 238 206 € | 252 606 € | 274 622 € | 279 038 € | 238 460 € | 231 792 € |
| Põhivara | 11 186 € | 4 707 € | 6 338 € | 17 702 € | 26 425 € | 36 434 € |
| Varad kokku | 249 392 € | 257 313 € | 280 960 € | 296 740 € | 264 885 € | 268 226 € |
| Lühiajalised kohustised | 110 350 € | 114 329 € | 199 688 € | 198 867 € | 152 111 € | 119 868 € |
| Pikaajalised kohustised | 0 € | 0 € | - | - | 9 427 € | 7 151 € |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | 161 538 € | 127 019 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 139 042 € | 142 984 € | 81 272 € | 97 873 € | 103 347 € | 141 207 € |
| Töötajate arv | 17 | 17 | 16 | 15 | 16 | 15 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 373 478 € | 85 432 € | 49 104 € | 13 |
| 2025 Q3 | 360 690 € | 97 934 € | 57 402 € | 13 |
| 2025 Q2 | 393 497 € | 89 045 € | 50 167 € | 15 |
| 2025 Q1 | 316 527 € | 79 347 € | 52 316 € | 15 |
| 2024 Q4 | 397 987 € | 94 348 € | 61 562 € | 16 |
| 2024 Q3 | 383 956 € | 99 722 € | 64 338 € | 16 |
| 2024 Q2 | 413 588 € | 83 956 € | 51 026 € | 14 |
| 2024 Q1 | 362 433 € | 73 230 € | 51 007 € | 14 |
| 2023 Q4 | 370 769 € | 81 221 € | 55 917 € | 17 |
| 2023 Q3 | 368 181 € | 84 689 € | 54 261 € | 17 |
| 2023 Q2 | 361 425 € | 70 641 € | 42 012 € | 16 |
| 2023 Q1 | 318 592 € | 54 721 € | 35 941 € | 15 |
| 2022 Q4 | 409 364 € | 67 315 € | 39 765 € | 15 |
| 2022 Q3 | 327 841 € | 61 105 € | 37 260 € | 15 |
| 2022 Q2 | 323 452 € | 63 092 € | 38 359 € | 12 |
| 2022 Q1 | 305 530 € | 58 330 € | 37 030 € | 17 |