Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
Veebileht
https://www.sebacom.eeSebacom - Kvaliteet on turvalineSebacom metallist materjalid - alumiinium, vask, messing, pronks, tina ja teras
Nimi
SEBACOM OÜ
Registrikood
12225419
Käibemaksukohuslase number
EE101969260
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
25.01.2012 (14)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 556.00 €
Tegevusala
46821 -
5 155 840 €
-12 455 €
-0%
2 033 €
(hinnang on ligikaudne)
513 788 €
7
Esitatud
Puudub
-2%
-1%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Meelis Ojassalu
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| KaMe OÜ 14527917 | 50% - 1 278.00 EUR | - | - |
| Ragnar Ojassalu
| 50% - 1 278.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 21.04.2020 | 2020 01.04.2021 | 2021 28.11.2022 | 2022 26.06.2023 | 2023 23.07.2024 | 2024 25.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 801 102 € | 2 382 506 € | 6 099 438 € | 8 577 424 € | 6 266 999 € | 5 155 840 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -77 690 € | 287 € | 88 646 € | 13 655 € | 6 725 € | -12 455 € |
| Kasumimarginaal | -4% | 0% | 1% | 0% | 0% | -0% |
| Käibevara | 483 845 € | 639 348 € | 1 246 490 € | 1 273 926 € | 1 075 461 € | 948 771 € |
| Põhivara | 57 504 € | 74 133 € | 71 089 € | 51 770 € | 49 761 € | 41 636 € |
| Varad kokku | 541 349 € | 713 481 € | 1 317 579 € | 1 325 696 € | 1 125 222 € | 990 407 € |
| Lühiajalised kohustised | 33 228 € | 183 178 € | 588 041 € | 613 102 € | 447 999 € | 360 013 € |
| Pikaajalised kohustised | 19 505 € | 41 400 € | 137 342 € | 126 743 € | 120 980 € | 116 606 € |
| Kohustised kokku | 52 733 € | 224 578 € | 725 383 € | 739 845 € | 568 979 € | 476 619 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 488 616 € | 488 903 € | 592 196 € | 585 851 € | 556 243 € | 513 788 € |
| Töötajate arv | 5 | 5 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 2 220 398 € | 238 521 € | 26 911 € | 5 |
| 2025 Q3 | 2 149 891 € | 215 859 € | 26 640 € | 5 |
| 2025 Q2 | 2 446 600 € | 244 695 € | 25 531 € | 5 |
| 2025 Q1 | 1 806 632 € | 183 736 € | 26 766 € | 5 |
| 2024 Q4 | 2 268 827 € | 218 713 € | 25 850 € | 5 |
| 2024 Q3 | 1 743 185 € | 161 181 € | 21 678 € | 5 |
| 2024 Q2 | 1 820 028 € | 167 031 € | 20 129 € | 4 |
| 2024 Q1 | 1 340 403 € | 134 122 € | 19 906 € | 4 |
| 2023 Q4 | 2 160 569 € | 168 514 € | 21 582 € | 5 |
| 2023 Q3 | 1 878 089 € | 172 295 € | 20 524 € | 5 |
| 2023 Q2 | 2 188 494 € | 137 116 € | 20 656 € | 5 |
| 2023 Q1 | 2 628 721 € | 200 411 € | 20 892 € | 5 |
| 2022 Q4 | 3 231 223 € | 286 714 € | 18 188 € | 5 |
| 2022 Q3 | 2 085 231 € | 179 133 € | 19 362 € | 5 |
| 2022 Q2 | 4 114 753 € | 262 819 € | 19 866 € | 5 |
| 2022 Q1 | 2 785 784 € | 169 577 € | 22 062 € | 4 |