Nimi
Reality KV OÜ
Registrikood
12276977
Käibemaksukohuslase number
EE101771380
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
02.05.2012 (14)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
68111 - 55202 - Puhkemaja 77399 - Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent 35123 - 68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
197 201 €
-10 898 €
-6%
183 €
(hinnang on ligikaudne)
523 656 €
1
Esitatud
Puudub
-2%
-2%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Timmo Teras
| - | Juhatuse liige | - |
| Anna Purro
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja |
|---|
| 2019 29.05.2020 | 2020 21.06.2021 | 2021 29.06.2022 | 2022 13.07.2023 | 2023 19.07.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 70 801 € | 210 619 € | 389 733 € | 625 490 € | 393 120 € | 197 201 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 37 489 € | 663 € | 45 860 € | 119 006 € | -11 335 € | -10 898 € |
| Kasumimarginaal | 53% | 0% | 12% | 19% | -3% | -6% |
| Käibevara | 136 986 € | 228 409 € | 74 241 € | 115 168 € | 125 126 € | 175 641 € |
| Põhivara | 288 892 € | 242 541 € | 482 020 € | 567 299 € | 459 345 € | 377 151 € |
| Varad kokku | 425 878 € | 470 950 € | 556 261 € | 682 467 € | 584 471 € | 552 792 € |
| Lühiajalised kohustised | 3 827 € | 8 101 € | 41 965 € | 100 921 € | 19 468 € | 13 548 € |
| Pikaajalised kohustised | - | 52 275 € | 77 862 € | 26 106 € | 20 899 € | 15 588 € |
| Kohustised kokku | - | 60 376 € | 119 827 € | 127 027 € | 40 367 € | 29 136 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 422 051 € | 410 574 € | 436 434 € | 555 440 € | 544 104 € | 523 656 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 6 450 € | 560 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 16 410 € | 2 458 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 4 866 € | 366 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 3 684 € | 1 272 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 2 479 € | 45 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 4 330 € | 680 € | 469 € | - |
| 2024 Q2 | 2 985 € | 909 € | 672 € | 1 |
| 2024 Q1 | 2 824 € | 1 307 € | 489 € | 1 |
| 2023 Q4 | 1 860 € | 1 971 € | 784 € | 1 |
| 2023 Q3 | 15 802 € | 300 € | 188 € | 1 |
| 2023 Q2 | 3 590 € | 1 309 € | 606 € | - |
| 2023 Q1 | 10 780 € | 2 364 € | 889 € | - |
| 2022 Q4 | 939 € | 860 € | 606 € | - |
| 2022 Q3 | 0 € | 912 € | 606 € | - |
| 2022 Q2 | 12 491 € | 3 901 € | 1 999 € | - |
| 2022 Q1 | 14 100 € | 3 042 € | 606 € | - |