Nimi
The Cellar OÜ
Registrikood
12355211
Käibemaksukohuslase number
EE101576640
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
02.10.2012 (13)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
46349 - 46341 - Alkohoolsete jookide hulgimüük 46381 - Kalade, vähilaadsete ja kalatoodete hulgimüük
102 632 €
-2 020 €
-2%
844 €
(hinnang on ligikaudne)
8 100 €
1
Esitatud
Puudub
-25%
-4%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Marek Sarapuu
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Jacopo Luciani
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 13.02.2020 | 2020 31.05.2021 | 2021 19.03.2022 | 2022 21.02.2023 | 2023 07.02.2024 | 2024 07.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 125 389 € | 103 605 € | 100 646 € | 102 038 € | 114 219 € | 102 632 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -14 626 € | -9 606 € | 921 € | -5 953 € | 5 515 € | -2 020 € |
| Kasumimarginaal | -12% | -9% | 1% | -6% | 5% | -2% |
| Käibevara | 40 615 € | 35 923 € | 44 522 € | 44 876 € | 43 374 € | 45 209 € |
| Põhivara | 0 € | 3 600 € | 9 740 € | 7 080 € | 4 420 € | 1 760 € |
| Varad kokku | 40 615 € | 39 523 € | 54 262 € | 51 956 € | 47 794 € | 46 969 € |
| Lühiajalised kohustised | 21 372 € | 29 886 € | 43 704 € | 47 351 € | 37 674 € | 38 869 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 19 243 € | 9 637 € | 10 558 € | 4 605 € | 10 120 € | 8 100 € |
| Töötajate arv | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 25 023 € | 3 557 € | 1 085 € | 1 |
| 2025 Q3 | 41 258 € | 5 323 € | 1 085 € | 1 |
| 2025 Q2 | 33 420 € | 3 743 € | 1 085 € | 1 |
| 2025 Q1 | 24 236 € | 3 766 € | 1 044 € | 1 |
| 2024 Q4 | 34 587 € | 3 824 € | 963 € | 1 |
| 2024 Q3 | 48 018 € | 6 102 € | 963 € | 1 |
| 2024 Q2 | 30 342 € | 4 673 € | 963 € | 1 |
| 2024 Q1 | 29 247 € | 4 231 € | 910 € | 1 |
| 2023 Q4 | 39 946 € | 3 936 € | 806 € | 1 |
| 2023 Q3 | 43 779 € | 5 471 € | 806 € | 1 |
| 2023 Q2 | 53 995 € | 5 024 € | 806 € | 1 |
| 2023 Q1 | 33 649 € | 4 826 € | 797 € | 1 |
| 2022 Q4 | 37 273 € | 3 659 € | 781 € | 1 |
| 2022 Q3 | 50 466 € | 5 563 € | 682 € | 1 |
| 2022 Q2 | 39 244 € | 3 900 € | 781 € | 1 |
| 2022 Q1 | 23 020 € | 3 819 € | 973 € | 1 |