Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://pluskohvikud.eePlus KohvikudPlus on Tallinnas asuv toitlustuskett, kuhu kuulub 7 erinevat kohvikut-bistrood ja suurköök, kus meie kokad ja kondiitrid valmistavad maitsvaid kõhutäiteid. Meie eesmärgiks on pakkuda terviklikku toiduelamust - soe teenindus, mitmekülgne menüü kvaliteetse toorainega, hubased ruumid ja taskukohane hind.
Nimi
Tkohvik OÜ
Registrikood
12370021
Käibemaksukohuslase number
EE101584577
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
30.10.2012 (13)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
56111 -
877 763 €
19 198 €
2%
1 319 €
(hinnang on ligikaudne)
91 134 €
2
Esitatud
Puudub
21%
11%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Marko Meigas
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Consei Invest OÜ 11327282 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| Heli Hansen
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 01.07.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 01.07.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 842 400 € | 399 970 € | 283 679 € | 548 632 € | 722 902 € | 877 763 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 8 309 € | 3 279 € | 8 342 € | 6 846 € | -6 845 € | 19 198 € |
| Kasumimarginaal | 1% | 1% | 3% | 1% | -1% | 2% |
| Käibevara | 70 815 € | 59 521 € | 77 288 € | 109 474 € | 108 640 € | 61 130 € |
| Põhivara | 123 158 € | 118 664 € | 91 718 € | 73 292 € | 72 287 € | 113 695 € |
| Varad kokku | 193 973 € | 178 185 € | 169 006 € | 182 766 € | 180 927 € | 174 825 € |
| Lühiajalised kohustised | 83 837 € | 68 185 € | 39 030 € | 49 503 € | 73 872 € | 68 571 € |
| Pikaajalised kohustised | 17 823 € | 14 408 € | 26 042 € | 22 483 € | 15 120 € | 15 120 € |
| Kohustised kokku | 101 660 € | 82 593 € | 65 072 € | 71 986 € | 88 992 € | 83 691 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 92 313 € | 95 592 € | 103 934 € | 110 780 € | 91 935 € | 91 134 € |
| Töötajate arv | 14 | 6 | 1 | 3 | 3 | 2 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 233 174 € | 10 791 € | 2 657 € | 2 |
| 2025 Q3 | 258 469 € | 15 456 € | 2 417 € | 2 |
| 2025 Q2 | 218 947 € | 5 821 € | 2 395 € | 2 |
| 2025 Q1 | 197 666 € | 4 308 € | 2 211 € | 2 |
| 2024 Q4 | 219 931 € | 11 774 € | 2 651 € | 2 |
| 2024 Q3 | 257 565 € | 5 833 € | 2 340 € | 2 |
| 2024 Q2 | 219 217 € | 10 436 € | 4 311 € | 2 |
| 2024 Q1 | 195 448 € | 6 559 € | 5 026 € | 2 |
| 2023 Q4 | 195 738 € | 13 507 € | 5 008 € | 5 |
| 2023 Q3 | 210 583 € | 11 441 € | 5 700 € | 5 |
| 2023 Q2 | 157 301 € | 6 199 € | 4 979 € | 7 |
| 2023 Q1 | 142 358 € | 8 378 € | 4 580 € | 9 |
| 2022 Q4 | 151 644 € | 9 556 € | 5 251 € | 6 |
| 2022 Q3 | 169 725 € | 9 853 € | 6 768 € | 6 |
| 2022 Q2 | 124 597 € | 9 732 € | 4 939 € | 7 |
| 2022 Q1 | 79 113 € | 1 661 € | 4 038 € | 5 |