Aadress
E-posti aadress
Veebileht
https://www.high-mobility.comConnected Car Data | High MobilityConnect to live, vehicle-specific car data items using our API and marketplace. Over 500 supported models from top auto manufacturers.
Nimi
High-Mobility OÜ
Registrikood
12449857
Käibemaksukohuslase number
EE101643515
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
05.04.2013 (13)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
62101 - Arvutiprogrammide loomine
440 847 €
40 177 €
9%
4 015 €
(hinnang on ligikaudne)
223 109 €
6
Esitatud
Puudub
18%
14%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Risto Vahtra
| - | - | Kaudne osalus |
| Maidu Üle
| - | Juhatuse liige | - |
| Kevin Valdek
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| 2019 07.03.2020 | 2020 01.09.2021 | 2021 08.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 24.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 425 942 € | 369 778 € | 377 578 € | 426 971 € | 442 036 € | 440 847 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 32 150 € | 27 633 € | 29 051 € | 32 782 € | 32 372 € | 40 177 € |
| Kasumimarginaal | 8% | 7% | 8% | 8% | 7% | 9% |
| Käibevara | 97 540 € | 125 001 € | 164 210 € | 198 599 € | 236 397 € | 285 139 € |
| Põhivara | 15 469 € | 8 645 € | 2 981 € | 1 913 € | 802 € | 2 328 € |
| Varad kokku | 113 009 € | 133 646 € | 167 191 € | 200 512 € | 237 199 € | 287 467 € |
| Lühiajalised kohustised | 51 915 € | 44 919 € | 49 413 € | 49 952 € | 54 267 € | 64 358 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 61 094 € | 88 727 € | 117 778 € | 150 560 € | 182 932 € | 223 109 € |
| Töötajate arv | 7 | 5 | 6 | 6 | 6 | 6 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 94 819 € | 37 165 € | 39 404 € | 6 |
| 2025 Q3 | 90 701 € | 30 499 € | 32 813 € | 6 |
| 2025 Q2 | 85 298 € | 28 993 € | 31 192 € | 4 |
| 2025 Q1 | 118 071 € | 37 920 € | 40 712 € | 4 |
| 2024 Q4 | 102 203 € | 37 127 € | 39 524 € | 6 |
| 2024 Q3 | 109 663 € | 34 073 € | 36 290 € | 6 |
| 2024 Q2 | 115 878 € | 34 998 € | 37 417 € | 6 |
| 2024 Q1 | 109 874 € | 37 460 € | 39 487 € | 6 |
| 2023 Q4 | 117 918 € | 38 424 € | 41 185 € | 6 |
| 2023 Q3 | 112 711 € | 35 786 € | 37 955 € | 6 |
| 2023 Q2 | 107 113 € | 34 870 € | 37 272 € | 6 |
| 2023 Q1 | 105 710 € | 33 594 € | 36 117 € | 6 |
| 2022 Q4 | 105 932 € | 34 645 € | 37 103 € | 6 |
| 2022 Q3 | 113 771 € | 31 316 € | 33 765 € | 6 |
| 2022 Q2 | 106 760 € | 31 013 € | 33 448 € | 6 |
| 2022 Q1 | 110 663 € | 31 136 € | 33 580 € | 6 |