Nimi
Osaühing Kirnu
Registrikood
12534149
Käibemaksukohuslase number
EE101707752
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
10.09.2013 (12)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
10711 - Leiva- ja saiatootmine; säilitusaineteta pagaritoodete tootmine 10851 - Valmistoitude tootmine 56211 - Toitlustamine üritustel
383 524 €
-4 728 €
-1%
1 215 €
(hinnang on ligikaudne)
73 871 €
10
Esitatud
Puudub
-6%
-4%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Sigrit Saar
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 21.10.2020 | 2020 28.09.2022 | 2021 08.11.2023 | 2022 08.11.2023 | 2023 27.09.2024 | 2024 04.09.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 183 623 € | 295 812 € | 357 106 € | 428 973 € | 423 947 € | 383 524 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 17 456 € | 93 201 € | -31 262 € | -8 849 € | 2 036 € | -4 728 € |
| Kasumimarginaal | 10% | 32% | -9% | -2% | 0% | -1% |
| Käibevara | 14 286 € | 78 431 € | 57 197 € | 75 139 € | 65 333 € | 60 230 € |
| Põhivara | 38 560 € | 74 701 € | 63 202 € | 54 649 € | 51 364 € | 46 454 € |
| Varad kokku | 52 846 € | 153 132 € | 120 399 € | 129 788 € | 116 697 € | 106 684 € |
| Lühiajalised kohustised | 25 049 € | 12 884 € | 15 708 € | 35 852 € | 22 632 € | 19 384 € |
| Pikaajalised kohustised | 4 230 € | 31 074 € | 26 779 € | 22 373 € | 17 966 € | 13 429 € |
| Kohustised kokku | 29 279 € | 43 958 € | 42 487 € | 58 225 € | 40 598 € | 32 813 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 23 567 € | 109 174 € | 77 912 € | 71 563 € | 76 099 € | 73 871 € |
| Töötajate arv | 7 | 8 | 10 | 10 | 10 | 10 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 76 658 € | 16 261 € | 13 930 € | 14 |
| 2025 Q3 | 95 706 € | 22 506 € | 15 234 € | 14 |
| 2025 Q2 | 77 316 € | 17 437 € | 11 557 € | 15 |
| 2025 Q1 | 84 470 € | 18 880 € | 12 996 € | 14 |
| 2024 Q4 | 86 721 € | 23 100 € | 17 869 € | 15 |
| 2024 Q3 | 119 227 € | 29 018 € | 18 583 € | 15 |
| 2024 Q2 | 89 734 € | 18 271 € | 12 494 € | 16 |
| 2024 Q1 | 89 886 € | 17 863 € | 12 416 € | 16 |
| 2023 Q4 | 96 007 € | 18 894 € | 13 852 € | 16 |
| 2023 Q3 | 123 857 € | 25 344 € | 15 296 € | 16 |
| 2023 Q2 | 110 753 € | 21 862 € | 12 891 € | 16 |
| 2023 Q1 | 92 133 € | 20 521 € | 15 040 € | 13 |
| 2022 Q4 | 96 728 € | 22 983 € | 16 971 € | 15 |
| 2022 Q3 | 113 785 € | 26 705 € | 19 517 € | 15 |
| 2022 Q2 | 120 826 € | 19 927 € | 12 169 € | 17 |
| 2022 Q1 | 86 823 € | 17 234 € | 13 055 € | 16 |