Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://printbest.eePrint Best | High-Quality Sustainable Book Printing in EstoniaDiscover Print Best, a leading Baltic book manufacturer. Expert hardcover printing and tailored solutions for publishers worldwide.
Nimi
Osaühing Mirell Group
Registrikood
12566971
Käibemaksukohuslase number
EE101875891
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
08.11.2013 (12)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
70201 -
127 054 €
82 330 €
65%
242 €
(hinnang on ligikaudne)
959 727 €
1
Esitatud
Puudub
9%
7%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Tanel Venderström
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| WWAY OÜ 14073404 | 33% - 850.00 EUR | - | - |
| OÜ Print Best 10842489 | 15% - 1 800.00 EUR | - | - |
| 2019 10.07.2020 | 2020 22.06.2021 | 2021 11.05.2022 | 2022 16.05.2023 | 2023 10.06.2024 | 2024 27.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 74 769 € | 88 539 € | 173 333 € | 270 678 € | 170 397 € | 127 054 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 27 287 € | 124 751 € | 210 672 € | 265 378 € | 153 132 € | 82 330 € |
| Kasumimarginaal | 36% | 141% | 122% | 98% | 90% | 65% |
| Käibevara | 113 665 € | 167 785 € | 233 970 € | 261 336 € | 274 127 € | 278 371 € |
| Põhivara | 12 337 € | 581 451 € | 727 497 € | 826 577 € | 891 604 € | 924 251 € |
| Varad kokku | 126 002 € | 749 236 € | 961 467 € | 1 087 913 € | 1 165 731 € | 1 202 622 € |
| Lühiajalised kohustised | 2 038 € | 2 521 € | 9 080 € | 77 753 € | 77 519 € | 74 125 € |
| Pikaajalised kohustised | - | 498 000 € | 498 000 € | 285 895 € | 210 815 € | 168 770 € |
| Kohustised kokku | - | 500 521 € | 507 080 € | 363 648 € | 288 334 € | 242 895 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 123 964 € | 248 715 € | 454 387 € | 724 265 € | 877 397 € | 959 727 € |
| Töötajate arv | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 17 300 € | 3 163 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 8 933 € | 1 082 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 864 € | 0 € | 0 € | 1 |
| 2025 Q1 | 0 € | 0 € | 502 € | 1 |
| 2024 Q4 | 8 500 € | 1 389 € | 0 € | 1 |
| 2024 Q3 | 48 709 € | 9 948 € | 700 € | 1 |
| 2024 Q2 | 43 037 € | 9 160 € | 350 € | 1 |
| 2024 Q1 | 40 258 € | 8 409 € | 525 € | 1 |
| 2023 Q4 | 40 260 € | 8 667 € | 1 504 € | 1 |
| 2023 Q3 | 42 981 € | 8 720 € | 1 504 € | 1 |
| 2023 Q2 | 40 696 € | 7 227 € | 1 994 € | 1 |
| 2023 Q1 | 49 132 € | 10 809 € | 1 819 € | 1 |
| 2022 Q4 | 56 720 € | 13 034 € | 2 226 € | 1 |
| 2022 Q3 | 95 295 € | 19 581 € | 1 876 € | 1 |
| 2022 Q2 | 55 511 € | 11 139 € | 2 248 € | 1 |
| 2022 Q1 | 71 271 € | 14 900 € | 1 962 € | 1 |