Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
https://proland.eeProland Ehitus - Projektist võtmeteni ehituslahendusedRakendame oma enam kui kümneaastast ehituskogemust selliselt, et oleks tagatud projektijärgne ehitus ning esitatud graafikust kinnipidamine.
Nimi
Proland Ehitus OÜ
Registrikood
12598451
Käibemaksukohuslase number
EE101702993
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
14.01.2014 (12)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
41001 - 47911 - Jaemüük posti või Interneti teel 71121 - Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine 49411 - Kaubavedu maanteel
5 506 242 €
45 458 €
1%
1 583 €
(hinnang on ligikaudne)
761 205 €
17
Esitatud
Puudub
6%
5%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Sten Sarv
| - | - | Kaudne osalus |
| Jan-Erik Sarv
| - | - | Kaudne osalus |
| Heinar Vaine
| - | Juhatuse liige | - |
| OÜ Proland Vara 12489058 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 06.10.2020 | 2020 04.01.2022 | 2021 30.06.2022 | 2022 01.08.2023 | 2023 09.08.2024 | 2024 08.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 400 001 € | 2 998 765 € | 3 761 254 € | 3 887 259 € | 4 186 131 € | 5 506 242 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 145 664 € | 223 905 € | 35 663 € | 107 019 € | 60 727 € | 45 458 € |
| Kasumimarginaal | 4% | 7% | 1% | 3% | 1% | 1% |
| Käibevara | 729 775 € | 725 563 € | 713 909 € | 736 252 € | 736 435 € | 704 349 € |
| Põhivara | 70 081 € | 73 844 € | 60 944 € | 63 742 € | 63 192 € | 295 624 € |
| Varad kokku | 799 856 € | 799 407 € | 774 853 € | 799 994 € | 799 627 € | 999 973 € |
| Lühiajalised kohustised | 405 723 € | 202 561 € | 162 863 € | 63 606 € | 70 074 € | 121 785 € |
| Pikaajalised kohustised | 105 700 € | 84 508 € | 63 989 € | 81 368 € | 13 806 € | 116 983 € |
| Kohustised kokku | 511 423 € | 287 069 € | 226 852 € | 144 974 € | 83 880 € | 238 768 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 288 433 € | 512 338 € | 548 001 € | 655 020 € | 715 747 € | 761 205 € |
| Töötajate arv | 7 | 15 | 17 | 14 | 14 | 17 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 516 093 € | 124 395 € | 54 720 € | 18 |
| 2025 Q3 | 1 736 163 € | 95 741 € | 52 423 € | 18 |
| 2025 Q2 | 1 182 783 € | 97 835 € | 47 154 € | 16 |
| 2025 Q1 | 459 179 € | 62 631 € | 43 046 € | 16 |
| 2024 Q4 | 1 325 999 € | 52 209 € | 43 226 € | 16 |
| 2024 Q3 | 1 686 286 € | 70 966 € | 40 599 € | 16 |
| 2024 Q2 | 2 177 695 € | 155 872 € | 37 841 € | 17 |
| 2024 Q1 | 385 430 € | 49 533 € | 37 734 € | 16 |
| 2023 Q4 | 1 310 717 € | 60 482 € | 34 926 € | 15 |
| 2023 Q3 | 1 336 244 € | 67 637 € | 37 292 € | 15 |
| 2023 Q2 | 1 142 867 € | 95 990 € | 24 843 € | 16 |
| 2023 Q1 | 441 426 € | 36 162 € | 24 831 € | 13 |
| 2022 Q4 | 1 048 151 € | 107 098 € | 27 989 € | 13 |
| 2022 Q3 | 1 094 770 € | 55 489 € | 27 177 € | 13 |
| 2022 Q2 | 1 064 883 € | 109 929 € | 38 436 € | 14 |
| 2022 Q1 | 809 400 € | 49 016 € | 36 831 € | 19 |