Aadress
E-posti aadress
Telefoninumber
Pakume terviklikke ehitus- ja kinnisvaraarendusteenuseid, keskendudes kvaliteedile ja innovatsioonile. Ehitame konteinerlinnakuid ning soojakuid Eestis ja Baltikumis
Nimi
Raap Ehitus OÜ
Registrikood
12600490
Käibemaksukohuslase number
EE101692265
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
20.01.2014 (12)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
41001 - 68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
313 765 €
61 637 €
20%
1 126 €
(hinnang on ligikaudne)
215 215 €
2
Esitatud
Puudub
29%
21%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Asko Pärl
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Ain Rootsmaa
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 12.06.2020 | 2020 27.06.2021 | 2021 21.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 29.01.2024 | 2024 26.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 186 395 € | 206 840 € | 165 936 € | 212 880 € | 385 300 € | 313 765 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 19 922 € | 55 083 € | 22 698 € | -15 732 € | 39 780 € | 61 637 € |
| Kasumimarginaal | 11% | 27% | 14% | -7% | 10% | 20% |
| Käibevara | 28 442 € | 79 734 € | 69 370 € | 48 547 € | 79 729 € | 79 147 € |
| Põhivara | 64 435 € | 63 335 € | 109 302 € | 111 827 € | 144 137 € | 209 522 € |
| Varad kokku | 92 877 € | 143 069 € | 178 672 € | 160 374 € | 223 866 € | 288 669 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 521 € | 12 913 € | 17 747 € | 24 176 € | 44 402 € | 20 621 € |
| Pikaajalised kohustised | 10 407 € | 8 124 € | 16 195 € | 7 200 € | 25 886 € | 52 833 € |
| Kohustised kokku | 25 928 € | 21 037 € | 33 942 € | 31 376 € | 70 288 € | 73 454 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 66 949 € | 122 032 € | 144 730 € | 128 998 € | 153 578 € | 215 215 € |
| Töötajate arv | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 171 425 € | 32 254 € | 20 055 € | 7 |
| 2025 Q3 | 200 962 € | 36 167 € | 13 700 € | 7 |
| 2025 Q2 | 83 717 € | 12 904 € | 8 597 € | 5 |
| 2025 Q1 | 13 859 € | 5 449 € | 4 608 € | 3 |
| 2024 Q4 | 79 784 € | 9 432 € | 2 541 € | 2 |
| 2024 Q3 | 136 298 € | 18 178 € | 2 686 € | 2 |
| 2024 Q2 | 77 344 € | 12 149 € | 5 568 € | 3 |
| 2024 Q1 | 52 727 € | 10 241 € | 1 984 € | 3 |
| 2023 Q4 | 74 437 € | 7 376 € | 2 407 € | 2 |
| 2023 Q3 | 127 579 € | 17 839 € | 7 235 € | 2 |
| 2023 Q2 | 107 777 € | 14 504 € | 6 821 € | 3 |
| 2023 Q1 | 42 413 € | 6 340 € | 6 743 € | 2 |
| 2022 Q4 | 80 292 € | 4 051 € | 1 616 € | 2 |
| 2022 Q3 | 64 121 € | 4 106 € | 1 142 € | 2 |
| 2022 Q2 | 37 663 € | 7 258 € | 6 235 € | 2 |
| 2022 Q1 | 16 113 € | 6 952 € | 6 680 € | 2 |