https://profarm.orgIntegrated Pest Management - ProFarmGroupPro Farm develops biological crop protection products and precision ag technology platforms — UBP™ and RINOTec™ — for growers and advisors.
Nimi
Pro Farm OÜ
Registrikood
12672236
Käibemaksukohuslase number
EE101851941
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
09.06.2014 (11)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
3 334.00 €
Tegevusala
46901 - Spetsialiseerimata hulgikaubandus
12 947 450 €
5 460 191 €
42%
6 579 €
(hinnang on ligikaudne)
10 425 394 €
5
Esitatud
Puudub
52%
40%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Jaanus Mägi
| - | Prokurist | - |
| 2019 30.10.2020 | 2020 05.05.2022 | 2021 11.07.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 26.08.2024 | 2024 03.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 637 821 € | 1 646 421 € | 2 140 105 € | 4 936 217 € | 12 303 656 € | 12 947 450 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -383 530 € | -321 878 € | 112 519 € | 588 221 € | 5 538 932 € | 5 460 191 € |
| Kasumimarginaal | -60% | -20% | 5% | 12% | 45% | 42% |
| Käibevara | 539 869 € | 1 041 246 € | 2 294 729 € | 1 869 539 € | 5 616 639 € | 11 075 287 € |
| Põhivara | - | - | - | - | 2 516 125 € | 2 723 532 € |
| Varad kokku | 539 869 € | 1 041 246 € | 2 294 729 € | 1 869 539 € | 8 132 764 € | 13 798 819 € |
| Lühiajalised kohustised | 507 929 € | 815 716 € | 1 956 680 € | 943 269 € | 3 167 561 € | 3 373 425 € |
| Pikaajalised kohustised | 0 € | - | - | - | 0 € | 0 € |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 31 940 € | 225 530 € | 338 049 € | 926 270 € | 4 965 203 € | 10 425 394 € |
| Töötajate arv | 3 | 3 | 5 | 6 | 6 | 5 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 303 844 € | 47 539 € | 43 030 € | 5 |
| 2025 Q3 | 1 654 553 € | 39 123 € | 43 057 € | 5 |
| 2025 Q2 | 4 883 244 € | 52 037 € | 57 452 € | 5 |
| 2025 Q1 | 1 711 908 € | 35 586 € | 38 944 € | 5 |
| 2024 Q4 | 393 321 € | 34 002 € | 36 442 € | 4 |
| 2024 Q3 | 1 402 677 € | 50 535 € | 53 912 € | 4 |
| 2024 Q2 | 5 332 379 € | 43 458 € | 46 688 € | 5 |
| 2024 Q1 | 332 857 € | 50 052 € | 53 756 € | 6 |
| 2023 Q4 | 168 553 € | 49 225 € | 50 273 € | 6 |
| 2023 Q3 | 503 235 € | 46 973 € | 50 434 € | 6 |
| 2023 Q2 | 781 114 € | 43 970 € | 46 328 € | 6 |
| 2023 Q1 | 1 572 095 € | 0 € | 40 999 € | 6 |
| 2022 Q4 | 376 092 € | 37 341 € | 40 019 € | 5 |
| 2022 Q3 | 1 704 196 € | 40 584 € | 43 395 € | 5 |
| 2022 Q2 | 434 125 € | 34 741 € | 37 062 € | 5 |
| 2022 Q1 | 234 299 € | 36 881 € | 39 545 € | 5 |