Nimi
LightCenter OÜ
Registrikood
12700916
Käibemaksukohuslase number
EE101860631
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
07.08.2014 (11)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
96999 -
106 608 €
6 000 €
6%
558 €
(hinnang on ligikaudne)
78 047 €
1
Esitatud
Puudub
8%
2%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Maria-Reene Kerno
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Kerno Management Group OÜ 12565753 | 48% - 1 200.00 EUR | - | - |
| 2019 01.11.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 02.07.2022 | 2022 31.07.2023 | 2023 17.08.2024 | 2024 25.08.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 78 445 € | 80 230 € | 96 960 € | 86 648 € | 86 845 € | 106 608 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 912 € | 2 012 € | 4 840 € | 3 561 € | 4 948 € | 6 000 € |
| Kasumimarginaal | 1% | 3% | 5% | 4% | 6% | 6% |
| Käibevara | 307 € | 12 009 € | 5 973 € | 3 100 € | 6 921 € | 26 147 € |
| Põhivara | 266 472 € | 262 887 € | 268 011 € | 270 772 € | 309 988 € | 315 071 € |
| Varad kokku | 266 779 € | 274 896 € | 273 984 € | 273 872 € | 316 909 € | 341 218 € |
| Lühiajalised kohustised | 46 983 € | 73 756 € | 88 594 € | 94 898 € | 138 902 € | 86 531 € |
| Pikaajalised kohustised | 158 110 € | 137 442 € | 116 852 € | 106 875 € | 105 960 € | 176 640 € |
| Kohustised kokku | 205 093 € | 211 198 € | 205 446 € | 201 773 € | 244 862 € | 263 171 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 61 686 € | 63 698 € | 68 538 € | 72 099 € | 72 047 € | 78 047 € |
| Töötajate arv | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 39 511 € | 4 842 € | 2 319 € | 1 |
| 2025 Q3 | 30 752 € | 5 374 € | 2 319 € | 1 |
| 2025 Q2 | 26 613 € | 5 563 € | 2 319 € | 1 |
| 2025 Q1 | 22 885 € | 3 641 € | 2 248 € | 1 |
| 2024 Q4 | 23 781 € | 4 337 € | 2 272 € | 1 |
| 2024 Q3 | 27 155 € | 4 023 € | 2 272 € | 1 |
| 2024 Q2 | 35 964 € | 3 931 € | 2 272 € | 1 |
| 2024 Q1 | 23 107 € | 3 111 € | 2 246 € | 1 |
| 2023 Q4 | 14 956 € | 3 996 € | 2 194 € | 1 |
| 2023 Q3 | 19 447 € | 3 755 € | 2 194 € | 1 |
| 2023 Q2 | 26 404 € | 3 106 € | 2 194 € | 1 |
| 2023 Q1 | 24 309 € | 5 905 € | 2 114 € | 1 |
| 2022 Q4 | 29 060 € | 5 657 € | 2 075 € | 1 |
| 2022 Q3 | 12 017 € | 3 687 € | 2 686 € | 1 |
| 2022 Q2 | 21 306 € | 4 329 € | 1 464 € | 1 |
| 2022 Q1 | 25 140 € | 3 694 € | 2 075 € | 1 |