Nimi
Cromar OÜ
Registrikood
12706521
Käibemaksukohuslase number
EE101755652
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
21.08.2014 (11)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
2511 - Metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine
782 553 €
82 463 €
11%
1 830 €
(hinnang on ligikaudne)
678 669 €
7
Esitatud
Puudub
12%
10%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Martin Mark
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Veigo Mark
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 10.03.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 25.06.2022 | 2022 27.06.2023 | 2023 16.06.2024 | 2024 01.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 167 886 € | 865 775 € | 980 076 € | 1 126 198 € | 785 459 € | 782 553 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 122 449 € | 139 715 € | 130 561 € | 92 557 € | 37 450 € | 82 463 € |
| Kasumimarginaal | 10% | 16% | 13% | 8% | 5% | 11% |
| Käibevara | 256 887 € | 385 245 € | 332 551 € | 144 675 € | 129 181 € | 213 820 € |
| Põhivara | 94 114 € | 121 774 € | 246 610 € | 591 350 € | 673 054 € | 617 815 € |
| Varad kokku | 351 001 € | 507 019 € | 579 161 € | 736 025 € | 802 235 € | 831 635 € |
| Lühiajalised kohustised | 49 183 € | 96 784 € | 84 940 € | 57 014 € | 39 911 € | 50 105 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | 92 233 € | 138 096 € | 102 861 € |
| Kohustised kokku | - | - | - | 149 247 € | 178 007 € | 152 966 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 301 818 € | 410 235 € | 494 221 € | 586 778 € | 624 228 € | 678 669 € |
| Töötajate arv | 11 | 10 | 9 | 8 | 8 | 7 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 220 959 € | 49 398 € | 22 000 € | 6 |
| 2025 Q3 | 116 483 € | 35 036 € | 19 345 € | 6 |
| 2025 Q2 | 187 794 € | 46 126 € | 21 942 € | 6 |
| 2025 Q1 | 182 020 € | 45 289 € | 23 983 € | 6 |
| 2024 Q4 | 248 586 € | 52 008 € | 19 754 € | 8 |
| 2024 Q3 | 165 868 € | 42 181 € | 24 111 € | 8 |
| 2024 Q2 | 294 536 € | 53 173 € | 22 350 € | 7 |
| 2024 Q1 | 243 571 € | 47 872 € | 19 867 € | 7 |
| 2023 Q4 | 247 553 € | 45 590 € | 20 872 € | 7 |
| 2023 Q3 | 158 400 € | 32 033 € | 19 568 € | 7 |
| 2023 Q2 | 332 433 € | 54 381 € | 26 197 € | 8 |
| 2023 Q1 | 263 446 € | 34 689 € | 25 585 € | 9 |
| 2022 Q4 | 431 325 € | 49 228 € | 22 308 € | 9 |
| 2022 Q3 | 331 850 € | 35 823 € | 22 933 € | 9 |
| 2022 Q2 | 521 449 € | 57 345 € | 20 425 € | 9 |
| 2022 Q1 | 359 329 € | 33 216 € | 18 392 € | 9 |