Aadress
E-posti aadress
Veebileht
https://www.everaus.eeAvaleht – Everaus KinnisvaraEveraus Kinnisvara on kogenud arendaja, kes loob energiatõhusaid ja omanäolise arhitektuuriga elu- ja ärikeskkondi. Avasta meie läbimõeldud projektid hea infrastruktuuriga asukohtades.
Nimi
Everaus Capital OÜ
Registrikood
12890795
Käibemaksukohuslase number
EE101865380
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
06.08.2015 (10)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
68121 -
10 610 557 €
-180 427 €
-2%
3 760 €
(hinnang on ligikaudne)
210 369 €
11
Esitatud
Puudub
-86%
-10%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Janika Roots
| - | Juhatuse liige | - |
| Kaur Kaasikmäe
| - | Juhatuse liige | - |
| Janar Muttik
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| Everaus Kinnisvara AS 14476479 | 100% - 2 500.00 EUR | - | - |
| 2019 30.03.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 11.07.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 091 807 € | 3 584 051 € | 7 079 715 € | 6 219 856 € | 4 837 265 € | 10 610 557 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 54 785 € | 101 432 € | 225 649 € | 124 901 € | -341 893 € | -180 427 € |
| Kasumimarginaal | 3% | 3% | 3% | 2% | -7% | -2% |
| Käibevara | 690 745 € | 783 845 € | 1 847 400 € | 1 876 069 € | 1 891 455 € | 1 613 177 € |
| Põhivara | 5 661 € | 10 822 € | 8 536 € | 84 628 € | 90 183 € | 139 405 € |
| Varad kokku | 696 406 € | 794 667 € | 1 855 936 € | 1 960 697 € | 1 981 638 € | 1 752 582 € |
| Lühiajalised kohustised | 353 112 € | 412 562 € | 1 248 182 € | 893 951 € | 860 174 € | 1 492 010 € |
| Pikaajalised kohustised | 61 627 € | 0 € | 0 € | 334 057 € | 730 668 € | 50 203 € |
| Kohustised kokku | 414 739 € | - | - | 1 228 008 € | 1 590 842 € | 1 542 213 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 281 667 € | 382 105 € | 607 754 € | 732 689 € | 390 796 € | 210 369 € |
| Töötajate arv | 15 | 13 | 26 | 15 | 9 | 11 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 2 336 041 € | 0 € | 95 382 € | 11 |
| 2025 Q3 | 1 819 216 € | 0 € | 85 977 € | 11 |
| 2025 Q2 | 5 750 688 € | 1 008 058 € | 78 079 € | 12 |
| 2025 Q1 | 2 147 364 € | 373 278 € | 75 434 € | 12 |
| 2024 Q4 | 6 115 162 € | 922 112 € | 81 243 € | 12 |
| 2024 Q3 | 2 381 107 € | 0 € | 69 911 € | 12 |
| 2024 Q2 | 3 652 309 € | 82 588 € | 57 323 € | 13 |
| 2024 Q1 | 2 536 118 € | 64 542 € | 54 623 € | 11 |
| 2023 Q4 | 2 178 871 € | 96 023 € | 55 079 € | 9 |
| 2023 Q3 | 1 018 451 € | 102 696 € | 46 921 € | 9 |
| 2023 Q2 | 853 475 € | 83 579 € | 45 978 € | 9 |
| 2023 Q1 | 1 253 168 € | 165 640 € | 55 200 € | 9 |
| 2022 Q4 | 1 545 522 € | 115 840 € | 69 340 € | 11 |
| 2022 Q3 | 1 732 974 € | 125 845 € | 76 112 € | 11 |
| 2022 Q2 | 1 401 110 € | 73 112 € | 58 059 € | 13 |
| 2022 Q1 | 1 545 696 € | 104 817 € | 64 070 € | 10 |