Nimi
KappaZeta OÜ
Registrikood
12928204
Käibemaksukohuslase number
EE101912741
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
12.10.2015 (10)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 600.00 €
Tegevusala
63102 -
817 482 €
121 732 €
15%
3 100 €
(hinnang on ligikaudne)
202 163 €
20
Esitatud
Puudub
60%
12%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Kaupo Voormansik
| 50% - 1 300.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Tanel Tamm
| 50% - 1 300.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| CarbonAccounts OÜ 16767146 | 49% - 500.00 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 186 008 € | 405 424 € | 494 617 € | 375 865 € | 443 466 € | 817 482 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -5 876 € | 103 559 € | 48 159 € | -65 475 € | 9 492 € | 121 732 € |
| Kasumimarginaal | -3% | 26% | 10% | -17% | 2% | 15% |
| Käibevara | 48 077 € | 147 963 € | 191 083 € | 230 674 € | 664 105 € | 612 908 € |
| Põhivara | - | - | 3 119 € | 7 536 € | 97 573 € | 403 649 € |
| Varad kokku | 48 077 € | 147 963 € | 194 202 € | 238 210 € | 761 678 € | 1 016 557 € |
| Lühiajalised kohustised | 32 363 € | 39 893 € | 58 438 € | 167 271 € | 181 106 € | 275 853 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | 500 141 € | 538 541 € |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | 681 247 € | 814 394 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 15 714 € | 108 070 € | 135 764 € | 70 939 € | 80 431 € | 202 163 € |
| Töötajate arv | 5 | 6 | 11 | 15 | 15 | 20 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 214 534 € | 174 517 € | 163 587 € | 24 |
| 2025 Q3 | 212 430 € | 139 895 € | 148 009 € | 24 |
| 2025 Q2 | 124 861 € | 133 266 € | 143 625 € | 27 |
| 2025 Q1 | 266 460 € | 141 323 € | 122 599 € | 26 |
| 2024 Q4 | 315 672 € | 89 753 € | 97 200 € | 23 |
| 2024 Q3 | 99 796 € | 92 058 € | 96 326 € | 23 |
| 2024 Q2 | 190 592 € | 75 512 € | 80 292 € | 20 |
| 2024 Q1 | 178 645 € | 94 700 € | 96 410 € | 18 |
| 2023 Q4 | 151 237 € | 80 259 € | 62 583 € | 16 |
| 2023 Q3 | 69 999 € | 58 894 € | 63 564 € | 16 |
| 2023 Q2 | 93 055 € | 58 682 € | 60 726 € | 16 |
| 2023 Q1 | 88 762 € | 61 083 € | 60 901 € | 15 |
| 2022 Q4 | 135 042 € | 71 642 € | 58 428 € | 15 |
| 2022 Q3 | 92 985 € | 52 641 € | 56 950 € | 15 |
| 2022 Q2 | 138 143 € | 50 457 € | 49 269 € | 21 |
| 2022 Q1 | 158 709 € | 48 123 € | 44 880 € | 16 |