Nimi
Meritar&Co OÜ
Registrikood
14185109
Käibemaksukohuslase number
EE101941482
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
13.01.2017 (9)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
56111 - 49411 - Kaubavedu maanteel 46141 - Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite vahendamine 46721 - Metallide ja metallimaakide hulgimüük
644 540 €
-42 057 €
-7%
1 139 €
(hinnang on ligikaudne)
46 120 €
12
Esitatud
Puudub
-91%
-13%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Tarmo Kallas
| - | Juhatuse liige | - |
| Merike Kallas
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 23.10.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 20.06.2022 | 2022 19.07.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 17.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 387 396 € | 341 018 € | 450 554 € | 627 933 € | 764 948 € | 644 540 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 28 168 € | 5 069 € | 38 088 € | -43 286 € | 40 890 € | -42 057 € |
| Kasumimarginaal | 7% | 1% | 8% | -7% | 5% | -7% |
| Käibevara | 35 825 € | 46 794 € | 44 164 € | 54 247 € | 126 821 € | 89 636 € |
| Põhivara | 73 827 € | 96 844 € | 326 256 € | 326 268 € | 315 640 € | 243 681 € |
| Varad kokku | 109 652 € | 143 638 € | 370 420 € | 380 515 € | 442 461 € | 333 317 € |
| Lühiajalised kohustised | 45 646 € | 66 806 € | 95 083 € | 184 677 € | 219 981 € | 158 473 € |
| Pikaajalised kohustised | 16 591 € | 24 347 € | 184 764 € | 148 551 € | 134 303 € | 128 724 € |
| Kohustised kokku | 62 237 € | 91 153 € | 279 847 € | 333 228 € | 354 284 € | 287 197 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 47 415 € | 52 485 € | 90 573 € | 47 287 € | 88 177 € | 46 120 € |
| Töötajate arv | 8 | 8 | 8 | 10 | 13 | 12 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 271 300 € | 48 233 € | 19 867 € | 12 |
| 2025 Q3 | 149 916 € | 16 047 € | 15 756 € | 12 |
| 2025 Q2 | 201 446 € | 23 922 € | 19 512 € | 13 |
| 2025 Q1 | 162 997 € | 33 355 € | 17 581 € | 12 |
| 2024 Q4 | 205 150 € | 62 993 € | 26 713 € | 12 |
| 2024 Q3 | 65 002 € | 25 777 € | 19 042 € | 12 |
| 2024 Q2 | 255 766 € | 51 257 € | 13 466 € | 12 |
| 2024 Q1 | 178 121 € | 41 285 € | 24 874 € | 14 |
| 2023 Q4 | 291 667 € | 33 169 € | 16 199 € | 17 |
| 2023 Q3 | 265 771 € | 26 442 € | 17 817 € | 17 |
| 2023 Q2 | 226 659 € | 35 696 € | 21 788 € | 16 |
| 2023 Q1 | 171 663 € | 42 836 € | 29 661 € | 17 |
| 2022 Q4 | 260 317 € | 28 440 € | 10 890 € | 16 |
| 2022 Q3 | 163 755 € | 24 472 € | 15 808 € | 16 |
| 2022 Q2 | 128 898 € | 16 403 € | 10 777 € | 12 |
| 2022 Q1 | 73 244 € | 8 832 € | 8 400 € | 9 |