Nimi
Terre Ehitus OÜ
Registrikood
14227517
Käibemaksukohuslase number
EE101963839
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
24.03.2017 (9)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
42111 - Teede ja kiirteede ehitus
2 889 858 €
138 506 €
5%
1 101 €
(hinnang on ligikaudne)
656 988 €
18
Esitatud
Puudub
21%
15%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Kaspar Kokk
| - | - | Kaudne osalus |
| Hades OÜ 12810804 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| Roman Graf
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| 2019 30.10.2020 | 2020 28.06.2021 | 2021 01.10.2022 | 2022 15.06.2023 | 2023 28.06.2024 | 2024 02.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 028 727 € | 2 089 214 € | 2 862 446 € | 2 117 818 € | 3 159 566 € | 2 889 858 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 204 169 € | -51 095 € | 150 310 € | 30 549 € | 142 794 € | 138 506 € |
| Kasumimarginaal | 10% | -2% | 5% | 1% | 5% | 5% |
| Käibevara | 299 385 € | 228 516 € | 373 441 € | 298 241 € | 365 070 € | 431 641 € |
| Põhivara | 264 650 € | 434 672 € | 521 048 € | 457 253 € | 599 245 € | 480 933 € |
| Varad kokku | 564 035 € | 663 188 € | 894 489 € | 755 494 € | 964 315 € | 912 574 € |
| Lühiajalised kohustised | 55 896 € | 156 804 € | 281 327 € | 197 338 € | 302 163 € | 202 424 € |
| Pikaajalised kohustised | 140 716 € | 187 555 € | 228 023 € | 142 468 € | 143 670 € | 53 162 € |
| Kohustised kokku | 196 612 € | 344 359 € | 509 350 € | 339 806 € | 445 833 € | 255 586 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 367 423 € | 318 829 € | 385 139 € | 415 688 € | 518 482 € | 656 988 € |
| Töötajate arv | 10 | 11 | 12 | 18 | 11 | 18 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 642 394 € | 99 609 € | 59 688 € | 20 |
| 2025 Q3 | 1 505 724 € | 117 078 € | 48 352 € | 20 |
| 2025 Q2 | 601 407 € | 35 569 € | 32 072 € | 27 |
| 2025 Q1 | 392 191 € | 50 937 € | 34 438 € | 21 |
| 2024 Q4 | 1 398 047 € | 112 853 € | 34 730 € | 18 |
| 2024 Q3 | 854 508 € | 74 173 € | 25 020 € | 18 |
| 2024 Q2 | 447 081 € | 26 852 € | 13 592 € | 19 |
| 2024 Q1 | 254 932 € | 29 093 € | 14 065 € | 10 |
| 2023 Q4 | 1 077 405 € | 68 334 € | 21 445 € | 9 |
| 2023 Q3 | 1 374 481 € | 38 598 € | 17 017 € | 9 |
| 2023 Q2 | 459 640 € | 22 506 € | 8 509 € | 13 |
| 2023 Q1 | 138 604 € | 21 457 € | 15 681 € | 8 |
| 2022 Q4 | 817 280 € | 83 094 € | 22 412 € | 12 |
| 2022 Q3 | 751 829 € | 39 014 € | 23 464 € | 12 |
| 2022 Q2 | 372 948 € | 13 823 € | 14 719 € | 22 |
| 2022 Q1 | 265 675 € | 33 085 € | 18 942 € | 19 |