Nimi
Ilves Invest OÜ
Registrikood
14256772
Käibemaksukohuslase number
EE102503162
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
10.05.2017 (9)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
77341 - Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent
61 846 €
-63 651 €
-103%
-
8 151 796 €
0
Esitatud
Puudub
-1%
-1%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Tõnis Ilves
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Külli Ilves
| 50% - 1 250.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Ilves Haldus OÜ 16556722 | 100% - 4 000.00 EUR | - | - |
| Fresmy OÜ 16771254 | 70% - 1 750.00 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 20.09.2021 | 2021 10.07.2022 | 2022 19.12.2023 | 2023 08.08.2024 | 2024 17.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 € | 40 000 € | 722 € | 59 € | 112 000 € | 61 846 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 0 € | 40 000 € | 719 € | 10 445 478 € | -720 249 € | -63 651 € |
| Kasumimarginaal | - | 100% | 100% | 17704200% | -643% | -103% |
| Käibevara | 2 500 € | 2 500 € | 3 231 € | 7 711 639 € | 3 357 266 € | 3 012 869 € |
| Põhivara | 48 450 € | 88 450 € | 88 450 € | 2 781 901 € | 5 513 303 € | 5 323 133 € |
| Varad kokku | 50 950 € | 90 950 € | 91 681 € | 10 493 540 € | 8 870 569 € | 8 336 002 € |
| Lühiajalised kohustised | 0 € | 20 000 € | 47 012 € | 4 843 € | 52 121 € | 184 206 € |
| Pikaajalised kohustised | 48 450 € | 28 450 € | 1 450 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kohustised kokku | - | 48 450 € | 48 462 € | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 2 500 € | 42 500 € | 43 219 € | 10 488 697 € | 8 818 448 € | 8 151 796 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 0 € | 2 962 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 0 € | - | - | - |
| 2025 Q2 | 0 € | - | - | - |
| 2025 Q1 | 0 € | 35 037 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 5 357 € | 25 750 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 49 046 € | 68 257 € | 17 267 € | - |
| 2024 Q2 | 5 891 € | 10 387 € | 2 800 € | - |
| 2024 Q1 | 0 € | 16 984 € | 2 100 € | - |
| 2023 Q4 | 25 416 € | 7 759 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 86 584 € | 9 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 0 € | 80 000 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 364 055 € | 63 279 € | 7 000 € | - |
| 2022 Q4 | 595 900 € | 75 000 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 60 € | - | - | - |
| 2022 Q2 | - | - | - | - |
| 2022 Q1 | - | - | - | - |