Nimi
Flores Estate OÜ
Registrikood
14261804
Käibemaksukohuslase number
EE101975050
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
17.05.2017 (8)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
47761 - Lillede, taimede, seemnete ja istikute ning väetise jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
168 279 €
-2 167 €
-1%
972 €
(hinnang on ligikaudne)
21 354 €
3
Esitatud
Puudub
-10%
-7%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Mart Ungerson
| - | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Tarmo Kalviste
| - | Juhatuse liige | Kaudne osalus |
| MUZ-MUZ OÜ 10949981 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| OÜ Topflora 12322200 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 121 670 € | 91 924 € | 93 845 € | 137 779 € | 190 581 € | 168 279 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 4 112 € | -4 434 € | -2 787 € | 12 176 € | 14 207 € | -2 167 € |
| Kasumimarginaal | 3% | -5% | -3% | 9% | 7% | -1% |
| Käibevara | 23 051 € | 16 080 € | 18 051 € | 24 573 € | 46 134 € | 31 209 € |
| Põhivara | - | - | - | - | - | - |
| Varad kokku | 23 051 € | 16 080 € | 18 051 € | 24 573 € | 46 134 € | 31 209 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 192 € | 16 155 € | 20 913 € | 15 259 € | 22 613 € | 9 855 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | - | - | - |
| Kohustised kokku | - | - | - | - | - | - |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 6 859 € | -75 € | -2 862 € | 9 314 € | 23 521 € | 21 354 € |
| Töötajate arv | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 36 524 € | 5 183 € | 3 388 € | 2 |
| 2025 Q3 | 39 559 € | 7 379 € | 4 503 € | 2 |
| 2025 Q2 | 46 679 € | 6 485 € | 3 662 € | 2 |
| 2025 Q1 | 36 645 € | 5 098 € | 3 147 € | 2 |
| 2024 Q4 | 38 493 € | 5 968 € | 3 928 € | 2 |
| 2024 Q3 | 39 024 € | 7 164 € | 4 538 € | 2 |
| 2024 Q2 | 52 537 € | 7 840 € | 4 479 € | 3 |
| 2024 Q1 | 39 080 € | 4 747 € | 3 199 € | 3 |
| 2023 Q4 | 40 989 € | 4 278 € | 3 329 € | 3 |
| 2023 Q3 | 46 467 € | 8 078 € | 4 173 € | 3 |
| 2023 Q2 | 58 993 € | 7 485 € | 3 127 € | 2 |
| 2023 Q1 | 44 344 € | 5 852 € | 2 557 € | 2 |
| 2022 Q4 | 41 822 € | 5 426 € | 3 071 € | 2 |
| 2022 Q3 | 30 590 € | 5 483 € | 2 899 € | 2 |
| 2022 Q2 | 34 867 € | 5 504 € | 2 761 € | 2 |
| 2022 Q1 | 26 084 € | 2 328 € | 1 534 € | 2 |