Nimi
HEMAR Invest OÜ
Registrikood
14356350
Käibemaksukohuslase number
EE102057676
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
20.10.2017 (8)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
70201 -
67 808 €
7 191 €
11%
747 €
(hinnang on ligikaudne)
187 348 €
1
Esitatud
Puudub
4%
3%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Helen Marie Sarap
| - | Juhatuse liige | - |
| Martin Sarap
| 100% - 2 500.00 EUR | Juhatuse liige | Otsene osalus |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| AT Praksis OÜ 16449720 | 30% - 750.00 EUR | - | - |
| DigiCity Osaühing 12029285 | 25% - 639.00 EUR | - | - |
| Mood Media OÜ 14740870 | 25% - 630.00 EUR | - | - |
| at-Nordic OÜ 17130132 | 40% - 4 000.00 EUR | - | - |
| at-visions Nordic OÜ 14818247 | 2% - 200.00 EUR | - | - |
| European Medical Group OÜ 14945550 | 7% - 175.00 EUR | - | - |
| 2019 24.11.2020 | 2020 30.09.2021 | 2021 24.05.2022 | 2022 26.05.2023 | 2023 14.03.2024 | 2024 07.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 150 € | 14 967 € | 357 276 € | 106 668 € | 120 551 € | 67 808 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | -5 460 € | 3 262 € | 81 867 € | 20 341 € | 23 961 € | 7 191 € |
| Kasumimarginaal | -67% | 22% | 23% | 19% | 20% | 11% |
| Käibevara | 50 726 € | 29 719 € | 49 855 € | 15 965 € | 12 853 € | 3 821 € |
| Põhivara | - | 24 739 € | 100 000 € | 178 630 € | 202 388 € | 260 867 € |
| Varad kokku | 50 726 € | 54 458 € | 149 855 € | 194 595 € | 215 241 € | 264 688 € |
| Lühiajalised kohustised | - | 470 € | 14 000 € | 8 396 € | 18 501 € | 27 583 € |
| Pikaajalised kohustised | - | - | - | 30 003 € | 16 583 € | 49 757 € |
| Kohustised kokku | - | - | - | 38 399 € | 35 084 € | 77 340 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 50 726 € | 53 988 € | 135 855 € | 156 196 € | 180 157 € | 187 348 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 9 015 € | 0 € | 165 € | - |
| 2025 Q3 | 1 500 € | 0 € | 399 € | - |
| 2025 Q2 | -1 042 € | 0 € | 1 196 € | - |
| 2025 Q1 | 4 809 € | 0 € | 1 182 € | - |
| 2024 Q4 | 7 000 € | 0 € | 1 153 € | - |
| 2024 Q3 | 11 000 € | 1 025 € | 1 153 € | - |
| 2024 Q2 | 36 918 € | 0 € | 1 176 € | - |
| 2024 Q1 | 18 815 € | 593 € | 1 057 € | - |
| 2023 Q4 | 40 616 € | 3 000 € | 795 € | - |
| 2023 Q3 | 21 954 € | 0 € | 795 € | - |
| 2023 Q2 | 31 276 € | 1 174 € | 795 € | - |
| 2023 Q1 | 21 390 € | 0 € | 787 € | - |
| 2022 Q4 | 35 207 € | 0 € | 771 € | - |
| 2022 Q3 | 21 460 € | 0 € | 771 € | - |
| 2022 Q2 | 28 863 € | 1 755 € | 771 € | - |
| 2022 Q1 | 21 138 € | 0 € | 695 € | - |