Nimi
EfTEN Marienthal OÜ
Registrikood
14426926
Käibemaksukohuslase number
EE102047592
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
09.02.2018 (8)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
3 500.00 €
Tegevusala
68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
1 956 793 €
737 654 €
38%
-
8 397 466 €
1
Esitatud
Puudub
9%
3%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Tõnu Uustalu
| - | Juhatuse liige | Õigus nimetada või tagasi kutsuda enamikku tegevjuhtkonnast või kõrgema juhtorgani liikmeist |
| Viljar Arakas
| - | Juhatuse liige | Õigus nimetada või tagasi kutsuda enamikku tegevjuhtkonnast või kõrgema juhtorgani liikmeist |
| EfTEN Kinnisvarafond II AS 12781528 | 100% - 3 500.00 EUR | - | - |
| 2019 30.06.2020 | 2020 10.06.2021 | 2021 15.06.2022 | 2022 06.04.2023 | 2023 03.04.2024 | 2024 02.05.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 064 202 € | 1 949 997 € | 1 726 202 € | 1 659 585 € | 1 695 206 € | 1 956 793 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 1 598 173 € | -151 790 € | 1 849 884 € | -540 113 € | -2 366 538 € | 737 654 € |
| Kasumimarginaal | 77% | -8% | 107% | -33% | -140% | 38% |
| Käibevara | 1 807 625 € | 2 844 883 € | 1 209 533 € | 1 990 110 € | 532 628 € | 912 796 € |
| Põhivara | 25 191 532 € | 23 530 564 € | 24 160 000 € | 22 970 000 € | 21 240 000 € | 21 170 000 € |
| Varad kokku | 26 999 156 € | 26 375 446 € | 25 369 532 € | 24 960 110 € | 21 772 628 € | 22 082 796 € |
| Lühiajalised kohustised | 518 670 € | 512 285 € | 536 718 € | 13 344 449 € | 603 336 € | 1 588 486 € |
| Pikaajalised kohustised | 14 049 118 € | 13 583 582 € | 13 203 352 € | 1 042 311 € | 13 509 480 € | 12 096 844 € |
| Kohustised kokku | 14 567 788 € | 14 095 867 € | 13 740 070 € | 14 386 760 € | 14 112 816 € | 13 685 330 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - | - | - | - |
| Kokku omakapital | 12 431 369 € | 12 279 579 € | 11 629 463 € | 10 573 350 € | 7 659 812 € | 8 397 466 € |
| Töötajate arv | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 660 326 € | 131 540 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 635 914 € | 116 557 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 691 403 € | 245 603 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 703 133 € | 114 049 € | 5 352 € | - |
| 2024 Q4 | 644 328 € | 98 283 € | 3 134 € | - |
| 2024 Q3 | 629 575 € | 102 506 € | 3 134 € | - |
| 2024 Q2 | 662 358 € | 112 814 € | 3 134 € | 1 |
| 2024 Q1 | 693 157 € | 98 675 € | 4 236 € | 1 |
| 2023 Q4 | 611 033 € | 59 026 € | 3 134 € | 1 |
| 2023 Q3 | 637 394 € | 0 € | 3 134 € | 1 |
| 2023 Q2 | 585 049 € | 120 944 € | 3 134 € | 1 |
| 2023 Q1 | 664 101 € | 38 018 € | 4 289 € | 1 |
| 2022 Q4 | 693 710 € | 106 009 € | 3 134 € | 1 |
| 2022 Q3 | 625 992 € | 188 104 € | 3 099 € | 1 |
| 2022 Q2 | 607 232 € | 30 866 € | 2 914 € | 1 |
| 2022 Q1 | 652 779 € | 83 278 € | 3 951 € | 1 |