Nimi
Lehe Apartments OÜ
Registrikood
16277181
Käibemaksukohuslase number
EE102394892
Õiguslik vorm
OÜ - Osaühing
Staatus
Registrisse kantud
Asutamise kuupäev
23.07.2021 (4)
Majandusaasta
01.01-31.12
Kapital
2 500.00 €
Tegevusala
68201 - Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 55204 - Külaliskorter
145 000 €
30 698 €
21%
-
378 545 €
0
Esitatud
Puudub
8%
2%
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Üllar Hansen
| - | - | Kaudne osalus |
| Tiit Blank
| - | Juhatuse liige | Kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige |
| Väikelinna Kinnisvara OÜ 12969657 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| Ganesa Holding OÜ 12837370 | 50% - 1 250.00 EUR | - | - |
| Omanik | Esindaja | Tegelik kasusaaja | |
|---|---|---|---|
| Valgakodu OÜ 14065693 | 25% - 625.00 EUR | - | - |
| 2022 17.08.2023 | 2023 17.08.2024 | 2024 21.07.2025 | |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 121 838 € | 717 158 € | 145 000 € |
| Perioodi puhaskasum (kahjum) | 187 059 € | 158 288 € | 30 698 € |
| Kasumimarginaal | 17% | 22% | 21% |
| Käibevara | 365 100 € | 148 926 € | 78 981 € |
| Põhivara | 597 943 € | 1 125 815 € | 1 323 565 € |
| Varad kokku | 963 043 € | 1 274 741 € | 1 402 546 € |
| Lühiajalised kohustised | 79 661 € | 224 934 € | 78 583 € |
| Pikaajalised kohustised | 693 823 € | 701 960 € | 945 418 € |
| Kohustised kokku | 773 484 € | 926 894 € | 1 024 001 € |
| Osa- või aktsiakapital | - | - | - |
| Kokku omakapital | 189 559 € | 347 847 € | 378 545 € |
| Töötajate arv | 0 | 0 | 0 |
| Käive | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Töötajate arv | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 27 931 € | 6 670 € | 0 € | - |
| 2025 Q3 | 172 862 € | 9 299 € | 0 € | - |
| 2025 Q2 | 34 082 € | 6 424 € | 0 € | - |
| 2025 Q1 | 44 125 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q4 | 32 823 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q3 | 33 653 € | 0 € | 0 € | - |
| 2024 Q2 | 37 319 € | 18 960 € | 24 € | - |
| 2024 Q1 | 29 102 € | 9 760 € | 0 € | - |
| 2023 Q4 | 25 965 € | 4 733 € | 0 € | - |
| 2023 Q3 | 21 181 € | 6 001 € | 0 € | - |
| 2023 Q2 | 147 989 € | 15 750 € | 0 € | - |
| 2023 Q1 | 261 667 € | 5 445 € | 0 € | - |
| 2022 Q4 | 183 429 € | 0 € | 0 € | - |
| 2022 Q3 | 751 867 € | 7 801 € | 0 € | - |
| 2022 Q2 | 108 604 € | 9 074 € | 0 € | - |
| 2022 Q1 | 54 104 € | 2 264 € | 0 € | - |