Nimi
Täisühing HAAPSALU PEREARST
Rekisterikoodi
10002543
Tyyppi
TÜ - Avoin yhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
20.11.1995 (30)
Tilikausi
01.01-31.12
Toiminta
86211 - Yleisen lääketieteellisen hoidon tarjoaminen
911 100 €
269 831 €
30%
2 687 €
(arvio on suuntaa antava)
275 970 €
7
Toimitettu
Ei verovelkoja
98%
82%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Sirje Jupits
| - | Vastuunalainen yhtiömies | Suora omistus |
| Helle Saarsoo
| - | Vastuunalainen yhtiömies | Suora omistus |
| 2019 10.03.2020 | 2020 25.03.2021 | 2021 14.02.2022 | 2022 28.02.2023 | 2023 04.03.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 513 180 € | 595 922 € | 662 536 € | 704 883 € | 820 805 € | 911 100 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 124 057 € | 174 407 € | 212 321 € | 237 491 € | 239 952 € | 269 831 € |
| Voittomarginaali | 24% | 29% | 32% | 34% | 29% | 30% |
| Käyttöomaisuus | 183 550 € | 232 020 € | 226 994 € | 251 265 € | 268 637 € | 315 804 € |
| Pysyvät vastaavat | 4 242 € | 2 949 € | 38 456 € | 29 023 € | 19 773 € | 14 428 € |
| Kokonaisvarat | 187 792 € | 234 969 € | 265 450 € | 280 288 € | 288 410 € | 330 232 € |
| Lyhytaikaiset velat | 38 940 € | 35 705 € | 45 160 € | 34 358 € | 42 319 € | 54 262 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 148 852 € | 199 264 € | 220 290 € | 245 930 € | 246 091 € | 275 970 € |
| Työntekijöiden määrä | 8 | 8 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | - | 30 346 € | 31 974 € | 7 |
| 2025 Q3 | - | 56 030 € | 32 345 € | 7 |
| 2025 Q2 | - | 64 276 € | 32 112 € | 8 |
| 2025 Q1 | - | 32 470 € | 34 360 € | 7 |
| 2024 Q4 | - | 32 231 € | 34 149 € | 8 |
| 2024 Q3 | - | 56 628 € | 34 178 € | 8 |
| 2024 Q2 | - | 56 588 € | 36 949 € | 7 |
| 2024 Q1 | - | 26 537 € | 28 007 € | 7 |
| 2023 Q4 | - | 28 001 € | 29 614 € | 7 |
| 2023 Q3 | - | 34 949 € | 27 884 € | 7 |
| 2023 Q2 | - | 74 990 € | 37 791 € | 7 |
| 2023 Q1 | - | 22 704 € | 24 039 € | 7 |
| 2022 Q4 | - | 23 223 € | 24 643 € | 7 |
| 2022 Q3 | - | 30 054 € | 21 346 € | 7 |
| 2022 Q2 | - | 51 482 € | 30 242 € | 7 |
| 2022 Q1 | - | 34 472 € | 27 822 € | 7 |