Nimi
Osaühing NORRISON
Rekisterikoodi
10010749
ALV-numero
EE100268470
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
16.02.1996 (30)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
25 564.00 €
Toiminta
46161 - Tekstiilien, vaatteiden, turkisten, jalkineiden ja nahkatavaroiden myyntiin osallistuvat edustajat
865 113 €
2 688 €
0%
-
184 042 €
3
Toimitettu
Ei verovelkoja
1%
1%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Anu-Liis Lember
| 26% - 6 723.00 EUR | - | Suora omistus |
| Kalev Lember
| 74% - 18 841.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 28.01.2021 | 2020 21.07.2022 | 2021 27.08.2022 | 2022 14.09.2023 | 2023 31.10.2024 | 2024 28.11.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 695 026 € | 768 764 € | 776 477 € | 689 601 € | 785 240 € | 865 113 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 18 082 € | 8 537 € | 3 958 € | 9 533 € | 6 623 € | 2 688 € |
| Voittomarginaali | 3% | 1% | 1% | 1% | 1% | 0% |
| Käyttöomaisuus | 160 005 € | 207 663 € | 151 471 € | 187 534 € | 322 928 € | 221 779 € |
| Pysyvät vastaavat | 60 459 € | 57 686 € | 57 973 € | 58 607 € | 47 129 € | 40 293 € |
| Kokonaisvarat | 220 464 € | 265 349 € | 209 444 € | 246 141 € | 370 057 € | 262 072 € |
| Lyhytaikaiset velat | 67 760 € | 104 108 € | 44 245 € | 71 409 € | 188 703 € | 78 030 € |
| Pitkäaikaiset velat | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € | 0 € |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 152 704 € | 161 241 € | 165 199 € | 174 732 € | 181 354 € | 184 042 € |
| Työntekijöiden määrä | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 171 047 € | 8 638 € | 4 140 € | 4 |
| 2025 Q3 | 246 899 € | 16 458 € | 4 864 € | 4 |
| 2025 Q2 | 163 563 € | 8 955 € | 6 718 € | 3 |
| 2025 Q1 | 110 444 € | 9 173 € | 8 615 € | 4 |
| 2024 Q4 | 199 097 € | 13 842 € | 7 914 € | 4 |
| 2024 Q3 | 354 369 € | 33 356 € | 11 167 € | 4 |
| 2024 Q2 | 218 773 € | 19 646 € | 10 704 € | 4 |
| 2024 Q1 | 236 294 € | 31 024 € | 9 504 € | 4 |
| 2023 Q4 | 230 568 € | 18 170 € | 10 993 € | 4 |
| 2023 Q3 | 290 240 € | 25 714 € | 11 275 € | 4 |
| 2023 Q2 | 130 697 € | 14 005 € | 12 491 € | 6 |
| 2023 Q1 | 147 628 € | 20 690 € | 14 546 € | 6 |
| 2022 Q4 | 220 087 € | 15 309 € | 12 400 € | 5 |
| 2022 Q3 | 281 748 € | 18 246 € | 11 264 € | 5 |
| 2022 Q2 | 129 659 € | 12 116 € | 11 358 € | 6 |
| 2022 Q1 | 128 640 € | 13 296 € | 12 589 € | 6 |