Nimi
Osaühing Pereking
Rekisterikoodi
10040161
ALV-numero
EE100151613
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
07.06.1996 (29)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
4 000.00 €
Toiminta
47721 - Jalkineiden ja nahkatavaroiden vähittäismyynti erikoisliikkeissä
223 838 €
19 187 €
9%
974 €
(arvio on suuntaa antava)
185 316 €
4
Toimitettu
Ei verovelkoja
10%
10%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Tiina Mirka
| 50% - 2 001.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| Tiiu Valkenklau
| 50% - 1 999.00 EUR | Hallituksen jäsen | Suora omistus |
| 2019 31.10.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 30.06.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 283 670 € | 191 000 € | 223 121 € | 245 040 € | 264 803 € | 223 838 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 11 171 € | 2 701 € | 18 065 € | 23 930 € | 33 434 € | 19 187 € |
| Voittomarginaali | 4% | 1% | 8% | 10% | 13% | 9% |
| Käyttöomaisuus | 204 732 € | 193 950 € | 218 699 € | 216 930 € | 219 916 € | 198 781 € |
| Pysyvät vastaavat | 376 € | 173 € | 173 € | 540 € | 377 € | 408 € |
| Kokonaisvarat | 205 108 € | 194 123 € | 218 872 € | 217 470 € | 220 293 € | 199 189 € |
| Lyhytaikaiset velat | 33 317 € | 19 631 € | 26 315 € | 25 543 € | 22 937 € | 13 873 € |
| Pitkäaikaiset velat | - | - | - | - | - | - |
| Kokonaisvelat | - | - | - | - | - | - |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 171 791 € | 174 492 € | 192 557 € | 191 927 € | 197 356 € | 185 316 € |
| Työntekijöiden määrä | 7 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 90 122 € | 24 890 € | 5 755 € | 5 |
| 2025 Q3 | 44 691 € | 12 456 € | 4 637 € | 5 |
| 2025 Q2 | 49 558 € | 13 158 € | 4 834 € | 5 |
| 2025 Q1 | 49 322 € | 14 357 € | 5 557 € | 5 |
| 2024 Q4 | 82 317 € | 20 300 € | 5 334 € | 5 |
| 2024 Q3 | 65 172 € | 13 831 € | 5 613 € | 5 |
| 2024 Q2 | 76 992 € | 16 757 € | 5 965 € | 5 |
| 2024 Q1 | 66 203 € | 13 671 € | 5 746 € | 5 |
| 2023 Q4 | 130 579 € | 19 266 € | 6 216 € | 5 |
| 2023 Q3 | 73 370 € | 11 746 € | 4 871 € | 5 |
| 2023 Q2 | 91 690 € | 18 329 € | 4 658 € | 5 |
| 2023 Q1 | 65 743 € | 15 106 € | 5 204 € | 5 |
| 2022 Q4 | 126 759 € | 15 203 € | 4 810 € | 5 |
| 2022 Q3 | 62 832 € | 16 326 € | 4 345 € | 5 |
| 2022 Q2 | 78 976 € | 11 632 € | 4 369 € | 5 |
| 2022 Q1 | 64 842 € | 13 056 € | 5 373 € | 5 |