Osoite
Sähköpostiosoite
Puhelinnumero
Verkkosivusto
Nimi
Aktsiaselts MALMERK FASSAADID
Rekisterikoodi
10074956
ALV-numero
EE100076743
Tyyppi
AS - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
04.09.1996 (29)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
25 600.00 €
Toiminta
25119 - Muiden metallirakenteiden ja rakenneosien valmistus
6 634 750 €
-622 469 €
-9%
-
36 291 €
41
Toimitettu
Ei verovelkoja
-1715%
-33%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Andrus Tammo
| - | - | Välillinen omistus |
| Andres Suurküla
| - | - | Välillinen omistus |
| Jaan Kadak
| - | - | Välillinen omistus |
| Martin Ojala
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Eugen Vaher
| 20% - 5 120.00 EUR | - | - |
| Aktsiaselts MALMERK 10075003 | 80% - 20 480.00 EUR | - | - |
| 2019 01.07.2020 | 2020 30.06.2021 | 2021 30.06.2022 | 2022 18.05.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 7 726 003 € | 6 070 334 € | 4 367 345 € | 4 716 029 € | 7 045 603 € | 6 634 750 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | -191 573 € | -55 773 € | -323 621 € | 11 324 € | -261 940 € | -622 469 € |
| Voittomarginaali | -2% | -1% | -7% | 0% | -4% | -9% |
| Käyttöomaisuus | 1 898 367 € | 1 406 416 € | 1 172 965 € | 1 532 616 € | 2 556 652 € | 1 605 046 € |
| Pysyvät vastaavat | 264 343 € | 105 251 € | 55 099 € | 64 949 € | 164 739 € | 267 660 € |
| Kokonaisvarat | 2 162 710 € | 1 511 667 € | 1 228 064 € | 1 597 565 € | 2 721 391 € | 1 872 706 € |
| Lyhytaikaiset velat | 1 597 985 € | 1 024 052 € | 1 105 673 € | 1 450 796 € | 2 645 506 € | 1 823 304 € |
| Pitkäaikaiset velat | 75 955 € | 54 618 € | 13 015 € | 26 069 € | 17 125 € | 13 111 € |
| Kokonaisvelat | 1 673 940 € | 1 078 670 € | 1 118 688 € | 1 476 865 € | 2 662 631 € | 1 836 415 € |
| Osakepääoma | 25 600 € | 25 600 € | 25 600 € | 25 600 € | 25 600 € | 25 600 € |
| Oma pääoma | 488 770 € | 432 997 € | 109 376 € | 120 700 € | 58 760 € | 36 291 € |
| Työntekijöiden määrä | 54 | 48 | 34 | 28 | 35 | 41 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 1 134 073 € | 150 918 € | 141 104 € | 4 |
| 2025 Q3 | 1 033 741 € | 161 268 € | 121 011 € | 4 |
| 2025 Q2 | 1 454 448 € | 215 820 € | 168 392 € | 10 |
| 2025 Q1 | 1 725 582 € | 161 440 € | 136 212 € | 18 |
| 2024 Q4 | 1 884 200 € | 181 596 € | 163 289 € | 21 |
| 2024 Q3 | 2 089 612 € | 279 715 € | 181 432 € | 21 |
| 2024 Q2 | 2 342 957 € | 300 861 € | 161 615 € | 23 |
| 2024 Q1 | 2 752 573 € | 347 278 € | 153 299 € | 22 |
| 2023 Q4 | 3 301 376 € | 236 628 € | 142 780 € | 23 |
| 2023 Q3 | 2 171 536 € | 144 872 € | 116 751 € | 23 |
| 2023 Q2 | 1 885 933 € | 199 425 € | 114 353 € | 18 |
| 2023 Q1 | 1 171 760 € | 102 641 € | 95 484 € | 22 |
| 2022 Q4 | 1 704 113 € | 163 714 € | 85 467 € | 18 |
| 2022 Q3 | 1 622 690 € | 142 293 € | 90 274 € | 18 |
| 2022 Q2 | 1 511 217 € | 97 826 € | 85 652 € | 21 |
| 2022 Q1 | 845 222 € | 91 704 € | 92 321 € | 20 |