Nimi
Osaühing Catering Service
Rekisterikoodi
10114265
ALV-numero
EE100292527
Tyyppi
OÜ - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
21.10.1996 (29)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
2 550.00 €
Toiminta
56211 - Tapahtumien ateriapalvelutoiminta
726 973 €
3 484 €
0%
1 547 €
(arvio on suuntaa antava)
94 250 €
14
Toimitettu
Ei verovelkoja
4%
2%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Katti Koitla
| - | - | Välillinen omistus |
| Aivar Koitla
| - | - | Välillinen omistus |
| Tiit Saarmann
| - | Hallituksen jäsen | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| Marko Meigas
| - | Hallituksen jäsen | Ylemmän johtoelimen jäsen, esim. hallituksen jäsen tai valvontakomitean jäsen |
| OÜ Koitla Varahaldus 10683496 | 34% - 867.00 EUR | - | - |
| Osaühing Saarman Kinnisvara 11087903 | 34% - 867.00 EUR | - | - |
| Consei Invest OÜ 11327282 | 32% - 816.00 EUR | - | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja |
|---|
| 2019 08.10.2020 | 2020 11.10.2021 | 2021 31.07.2022 | 2022 10.07.2023 | 2023 30.06.2024 | 2024 30.06.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 1 035 766 € | 375 137 € | 329 035 € | 571 749 € | 689 851 € | 726 973 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 900 € | -38 551 € | 44 015 € | 31 428 € | 26 888 € | 3 484 € |
| Voittomarginaali | 0% | -10% | 13% | 5% | 4% | 0% |
| Käyttöomaisuus | 119 324 € | 47 618 € | 93 503 € | 129 324 € | 156 948 € | 162 718 € |
| Pysyvät vastaavat | 48 747 € | 35 953 € | 24 628 € | 13 660 € | 12 386 € | 50 988 € |
| Kokonaisvarat | 168 071 € | 83 571 € | 118 131 € | 142 984 € | 169 334 € | 213 706 € |
| Lyhytaikaiset velat | 125 313 € | 95 137 € | 85 682 € | 76 447 € | 78 568 € | 110 150 € |
| Pitkäaikaiset velat | 15 773 € | 0 € | 0 € | 2 660 € | 0 € | 9 306 € |
| Kokonaisvelat | 141 086 € | - | - | 79 107 € | - | 119 456 € |
| Osakepääoma | - | - | - | - | - | - |
| Oma pääoma | 26 985 € | -11 566 € | 32 449 € | 63 877 € | 90 766 € | 94 250 € |
| Työntekijöiden määrä | 25 | 14 | 9 | 12 | 13 | 14 |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 230 790 € | 73 912 € | 43 605 € | 17 |
| 2025 Q3 | 126 116 € | 31 762 € | 20 650 € | 17 |
| 2025 Q2 | 197 036 € | 59 404 € | 38 170 € | 15 |
| 2025 Q1 | 197 269 € | 61 570 € | 39 703 € | 16 |
| 2024 Q4 | 204 117 € | 54 534 € | 34 862 € | 15 |
| 2024 Q3 | 154 048 € | 51 709 € | 31 225 € | 15 |
| 2024 Q2 | 176 358 € | 48 563 € | 33 101 € | 13 |
| 2024 Q1 | 184 982 € | 59 055 € | 40 465 € | 11 |
| 2023 Q4 | 223 517 € | 68 725 € | 43 319 € | 15 |
| 2023 Q3 | 128 881 € | 35 980 € | 21 649 € | 15 |
| 2023 Q2 | 176 113 € | 50 772 € | 32 834 € | 14 |
| 2023 Q1 | 145 032 € | 52 348 € | 36 543 € | 14 |
| 2022 Q4 | 190 931 € | 54 456 € | 32 652 € | 14 |
| 2022 Q3 | 157 680 € | 47 295 € | 29 644 € | 14 |
| 2022 Q2 | 116 215 € | 30 899 € | 16 368 € | 14 |
| 2022 Q1 | 87 015 € | 32 419 € | 24 541 € | 13 |