Nimi
Arco Transport AS
Rekisterikoodi
10144906
ALV-numero
EE100448261
Tyyppi
AS - Osakeyhtiö
Tila
Rekisteröity
Perustamispäivä
13.05.1997 (29)
Tilikausi
01.01-31.12
Pääoma
220 500.00 €
Toiminta
49411 - Maanteiden tavaraliikenne
27 128 660 €
364 106 €
1%
-
2 617 760 €
-
Toimitettu
Ei verovelkoja
14%
7%
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| Ivo Krumm
| - | Hallituksen jäsen | - |
| Leho Rennit
| - | Hallituksen jäsen | Välillinen omistus |
| Andrus Kuusk
| 18% - 40 131.00 EUR | - | - |
| KI HOLDING OÜ 14614800 | 18% - 40 131.00 EUR | - | - |
| Atrior OÜ 11880085 | 46% - 100 327.50 EUR | - | - |
| Omistaja | Edustaja | Hyödyllinen omistaja | |
|---|---|---|---|
| CURRUS R&S OÜ 10572602 | 100% - 3 100.00 EUR | - | - |
| 2019 11.06.2020 | 2020 29.06.2021 | 2021 20.06.2022 | 2022 20.06.2023 | 2023 27.06.2024 | 2024 01.07.2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kokonaisliikevaihto | 22 347 128 € | 22 265 436 € | 24 112 328 € | 25 910 814 € | 23 882 264 € | 27 128 660 € |
| Nettovoitto (tappio) kaudelle | 112 840 € | 554 593 € | 491 614 € | 363 656 € | 167 643 € | 364 106 € |
| Voittomarginaali | 1% | 2% | 2% | 1% | 1% | 1% |
| Käyttöomaisuus | 2 659 347 € | 2 541 145 € | 2 934 801 € | 4 106 949 € | 3 833 707 € | 4 053 423 € |
| Pysyvät vastaavat | 3 137 667 € | 3 166 045 € | 3 084 799 € | 1 499 370 € | 1 610 706 € | 1 229 942 € |
| Kokonaisvarat | 5 797 014 € | 5 707 190 € | 6 019 600 € | 5 606 319 € | 5 444 413 € | 5 283 365 € |
| Lyhytaikaiset velat | 3 492 487 € | 2 990 392 € | 2 868 150 € | 2 568 043 € | 2 458 194 € | 2 592 635 € |
| Pitkäaikaiset velat | 49 433 € | 37 376 € | 181 766 € | 151 157 € | 175 920 € | 72 970 € |
| Kokonaisvelat | 3 541 920 € | 3 027 768 € | 3 049 916 € | 2 719 200 € | 2 634 114 € | 2 665 605 € |
| Osakepääoma | 220 500 € | 220 500 € | 220 500 € | 220 500 € | 220 500 € | 220 500 € |
| Oma pääoma | 2 255 094 € | 2 679 422 € | 2 969 684 € | 2 887 119 € | 2 810 299 € | 2 617 760 € |
| Työntekijöiden määrä | - | - | - | - | - | - |
| Liikevaihto | Valtion verot | Työvoimaverot ja maksut | Työntekijät | |
|---|---|---|---|---|
| 2025 Q4 | 10 124 613 € | 219 807 € | 142 266 € | 30 |
| 2025 Q3 | 8 843 813 € | 242 268 € | 141 471 € | 30 |
| 2025 Q2 | 9 829 911 € | 215 808 € | 140 388 € | 30 |
| 2025 Q1 | 8 129 143 € | 197 517 € | 138 695 € | 28 |
| 2024 Q4 | 9 663 958 € | 222 219 € | 127 789 € | 28 |
| 2024 Q3 | 8 987 756 € | 256 256 € | 140 412 € | 28 |
| 2024 Q2 | 9 908 767 € | 220 647 € | 136 383 € | 30 |
| 2024 Q1 | 7 151 339 € | 190 180 € | 137 881 € | 31 |
| 2023 Q4 | 8 072 356 € | 194 247 € | 139 381 € | 31 |
| 2023 Q3 | 7 692 728 € | 210 748 € | 139 600 € | 31 |
| 2023 Q2 | 8 545 434 € | 216 578 € | 132 883 € | 33 |
| 2023 Q1 | 7 135 539 € | 174 808 € | 131 185 € | 31 |
| 2022 Q4 | 9 092 092 € | 322 816 € | 131 103 € | 32 |
| 2022 Q3 | 8 994 169 € | 331 600 € | 136 381 € | 32 |
| 2022 Q2 | 10 430 056 € | 537 190 € | 119 227 € | 33 |
| 2022 Q1 | 7 092 578 € | 149 794 € | 116 513 € | 33 |